Meghan Markle pokazała synka i złożyła życzenia z okazji Dnia Matki!

Meghan Markle pokazała synka i złożyła życzenia z okazji Dnia Matki!

Meghan Markle w poprzednim tygodniu urodziła syna Archiego. Chłopiec rośnie jak na drożdżach, a ukochana księcia Harry’ego złożyła paniom życzenia z okazji międzynarodowego Dnia Matki. Czego życzy innym kobietom?

Meghan Markle pokazała synka i złożyła życzenia z okazji Dnia Matki!

Meghan Markle urodziła swoje pierwsze dziecko 6 maja o godzinie 5.26. O przyjściu na świat syna poinformował Pałac Buckingham w oficjalnym oświadczeniu. Aktorka chciała urodzić w domu, ale jednak poród odbył się w szpitalu Portland w Londynie. Teraz ukochana księcia Harry’ego złożyła życzenia wszystkim mamo z okazji ich święta – międzynarodowego Dnia Matki.

„Składam życzenia wszystkim matkom – byłym, obecnym, przyszłym oraz tym, które utraciły dzieci, ale zawsze będą o nich pamiętały. Świętujmy ten dzień razem i każda z osobna” – napisała Meghan Markle na Instagramie.

A pod wpisem słodkie zdjęcie stópek Archiego!

Wyjątkowy moment

Dwa dni po narodzinach chłopca książęca para pokazała Archiego światu. Meghan Markle zdradziła, jak się czuła po porodzie i jak odnajduje się w nowej roli. Ukochana księcia Harry’ego promieniała. Na ten wyjątkowy dzień założyła sukienkę projektu Givenchy oraz beżowe szpilki

“To magia, to jest naprawdę wspaniałe. Mam przy sobie dwóch najlepszych mężczyzn i jestem bardzo szczęśliwa” – mówiła Meghan Markle.

“Minęły jedynie dwa, trzy dni, ale jesteśmy tacy szczęśliwi, mając przy sobie nasze maleństwo i mogąc spędzić z nim ten cenny czas, kiedy dorasta. Jesteśmy podekscytowani, że mamy nasze małe szczęście. Rodzicielstwo jest cudowne” – mówił również młody tata.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Northern Ireland Office – https://www.flickr.com/photos/niogovuk/41014635181/, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=67984235

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2186 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Joanna Koroniewska o wakacjach nad polskim morze: Tutaj prawie czuję się jak celebrytka
Maciej Dowbor zmienił się nie do poznania. Joanna Koroniewska pokazała jego zdjęcie

Joanna Koroniewska pokazała nietypowe zdjęcia ze swoim mężem. Na fotografiach gwiazda jest piękna i młoda,...