Meghan Markle wzruszyła się podczas wywiadu. Co ją tak poruszyło?

Meghan Markle pokazała synka i złożyła życzenia z okazji Dnia Matki!

Meghan Markle w poprzednim tygodniu urodziła syna Archiego. Chłopiec rośnie jak na drożdżach, a ukochana księcia Harry’ego złożyła paniom życzenia z okazji międzynarodowego Dnia Matki. Czego życzy innym kobietom?

Meghan Markle pokazała synka i złożyła życzenia z okazji Dnia Matki!

Meghan Markle urodziła swoje pierwsze dziecko 6 maja o godzinie 5.26. O przyjściu na świat syna poinformował Pałac Buckingham w oficjalnym oświadczeniu. Aktorka chciała urodzić w domu, ale jednak poród odbył się w szpitalu Portland w Londynie. Teraz ukochana księcia Harry’ego złożyła życzenia wszystkim mamo z okazji ich święta – międzynarodowego Dnia Matki.

„Składam życzenia wszystkim matkom – byłym, obecnym, przyszłym oraz tym, które utraciły dzieci, ale zawsze będą o nich pamiętały. Świętujmy ten dzień razem i każda z osobna” – napisała Meghan Markle na Instagramie.

A pod wpisem słodkie zdjęcie stópek Archiego!

Wyjątkowy moment

Dwa dni po narodzinach chłopca książęca para pokazała Archiego światu. Meghan Markle zdradziła, jak się czuła po porodzie i jak odnajduje się w nowej roli. Ukochana księcia Harry’ego promieniała. Na ten wyjątkowy dzień założyła sukienkę projektu Givenchy oraz beżowe szpilki

“To magia, to jest naprawdę wspaniałe. Mam przy sobie dwóch najlepszych mężczyzn i jestem bardzo szczęśliwa” – mówiła Meghan Markle.

“Minęły jedynie dwa, trzy dni, ale jesteśmy tacy szczęśliwi, mając przy sobie nasze maleństwo i mogąc spędzić z nim ten cenny czas, kiedy dorasta. Jesteśmy podekscytowani, że mamy nasze małe szczęście. Rodzicielstwo jest cudowne” – mówił również młody tata.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Northern Ireland Office – https://www.flickr.com/photos/niogovuk/41014635181/, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=67984235

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...