Gosia Andrzejewicz pokazała nową sylwetkę! Piosenkarka bardzo się zmieniła

Gosia Andrzejewicz pokazała nową sylwetkę! Piosenkarka bardzo się zmieniła

Gosia Andrzejewicz przeszła zaskakującą metamorfozę. Piosenkarka w ciągu trzech miesięcy straciła aż czternaście centymetrów w pasie. Jak jej się to udało? Jaką stosuje dietę i czy przekonała się do sportu?  

Gosia Andrzejewicz pokazała nową sylwetkę! Piosenkarka bardzo się zmieniła

Gosia Andrzejewicz zachwyca teraz sylwetką. Jeszcze trzy miesiące temu artystka wyglądała zupełnie inaczej. Zobaczcie niewiarygodną przemianę. Napisała również kto ją motywował do zmiany. 

„Te dwa zdjęcia dzieli tylko 3 miesiące i sama nie mogę się nadziwić, że w tak krótkim czasie udało mi się z pomocą @kamilgrochalski (DZIĘKUJĘ CI) zmniejszyć o 14 cm w pasie – czytamy na Instagramie Gosi Andrzejewicz.

https://www.instagram.com/p/B4PptTCHJ-E/

Jak się chce, to można wiele osiągnąć

Gosia Andrzejewicz zawsze akceptowała swój wygląd, jednak chciała pokazać, że jak człowiek chce i się postara, to może osiągnąć niesamowite efekty.

„Zawsze byłam zadowolona z mojego ciała nawet, gdy byłam cięższa, ale moją motywacją była chęć pokazania pewnej osobie, że jak się chce, to można osiągnąć bardzo wiele ?” – napisała Gosia Andrzejewicz na Instagramie.

My jesteśmy pod wrażeniem!

Ciało jak po operacji jak u chirurga plastycznego

Gosia Andrzejewicz jest teraz zadowolona ze swojej nowej sylwetki, nie tylko zyskała lepszą kondycję, ale również straciła sporo dodatkowych kilogramów.

„Jestem bardzo szczęśliwa, że tak się stało?a przyjemnym skutkiem ubocznym naszych treningów okazało się wymodelowanie ciała jak po operacji u chirurga plastycznego ?Gdybym trzymała się diety rezultaty byłyby większe, ale ja kocham jeść, więc nie spodziewajcie się po mnie figury modelki? Mam nadzieję, że zmotywowałam chociaż jedną osobę do podjęcia walki ze swoimi słabościami ?To dopiero początek ?” – czytamy na Instagramie Gosia Andrzejewicz. 

https://www.instagram.com/p/B284nl8IZQT/

Dieta Gosi Andrzejewicz

A jak odżywia się piosenkarka? Gosia Andrzejewicz unika białego cukru. Wie, że nie tylko negatywnie wpływa na figurę, ale również uzależnia. Również na wakacjach stara się utrzymywać dobrą dietę. Co również wykluczyła ze swojego jadłospisu?

Jeśli chodzi o dietę, to bardzo pilnuję tego, aby nie dotykać białego cukru pod żadną postacią. Słodycze omijam z daleka i to jest bardzo dobry kierunek. To świetnie wpływa na moją figurę, choć zerwać z cukrem było trudno. Zobaczymy, jak będzie na wakacjach, bo tam pewnie czeka na mnie wiele pokus. Postaram się być silna i im nie ulegać. (…) Staram się jeszcze nie jeść laktozy i glutenu, ale to ze względu na moje alergie – powiedziała Gosia  w rozmowie z „Plejadą”.

https://www.instagram.com/p/B39qRrWHSRf/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Serecki – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=63900114

ZOSTAW ODPOWIEDŹ