Iga Krefft pokazała kolejne odważne zdjęcie

Iga Krefft pokazała kolejne odważne zdjęcie. Co z jej brzuszkiem?

Iga Krefft swoim wyznaniem poruszyła polski show-biznes. Aktorka pokazała na Instagramie fotkę z zaokrąglonym brzuszkiem, którą podpisała „miłość”. Później gwiazda wyjaśniała całe zamieszanie. Teraz opublikowała kolejne odważne zdjęcie. Zobaczcie!

Iga Krefft pokazała kolejne odważne zdjęcie. Co z jej brzuszkiem?

Iga Krefft wywołała duże poruszenie wśród swoich fanów. Młoda aktorka kilka dni temu pokazała fotkę z zaokrąglonym brzuszkiem. Pod zdjęciem napisała „miłość”. Czy 22-letnia gwiazda „M jak miłość” jest w ciąży? To pytanie najczęściej zadawali fani. Niektórzy podejrzewali, że Iga Krefft rzeczywiście jest w ciąży, ale „spożywczej”. Już wszystko jasne! 

https://www.instagram.com/p/BeRNuzYnEUy/?taken-by=ofeliaigakrefft

Zmiana kształtów na życzenie

„Kochani, chciałam wam serdecznie pogratulować. Zwłaszcza tym, którzy mnie dobrze znają. Mimo, że to internet, jak się okazuje jednak, część Was doskonale zna moje poczucie zna moje możliwości cielesne i umiejętność zmieniania kształtów. Jednak z przykrością muszę wyznać, że niestety nie jestem w ciąży. Niestety, nie jestem w ciąży Niestety, po prostu jestem gruba. Właśnie to chciałam wam wyznać, ale niestety trochę się nie zrozumieliśmy. Wszystkim, którzy wyczuli w tym poście moje żywe pragnienia, niestety nie rzeczywistość, gratuluje wam tego, że tak dobrze znacie mnie przez Instagrama” – napisała Iga Krefft.

https://www.instagram.com/p/BeV65gyHjRx/?taken-by=ofeliaigakrefft

Teraz aktorka zaskoczyła zdjęciem w bieliźnie. Co się stało z jej brzuszkiem?

„Czy te oczy mogą kłamać? #oczywscie #ze #tak A GDZIE MÓJ BRZUSZEK? Został w ?#ci?” – napisała pod fotką w bieliźnie.

„No zobacz a cała Polska się cieszyła z Twojego szczęścia ? ps. Mam ten sam problem z brzuchem ?”,

„Taki świat showbiznesu ???? widzą co chcą widzieć haha”,

„Hahaha ?? teraz właśnie widać ile są warte wszystkie „informacje” w sieci i na portalach. Pięknie szydło wyszło z worka! Brawo! Jesteś mistrzem chociaż pewnie nie taki miał być obrót sprawy! Wyszło bosko ?? ???” – komentowali fani gwiazdy „M jak miłość”. 

Tak wygląda miłość?

Jednak to nie koniec! Co o miłości napisała gwiazda?

„Fakt. Miłość to jest to, a nie moje przetrawione jedzenie w jelitach!❤️” – czytamy na Instagramie pod jej kolejnym zdjęciem.

https://www.instagram.com/p/BeWdT1gnBf3/?taken-by=ofeliaigakrefft

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ofeliaigakrefft/      

ZOSTAW ODPOWIEDŹ