Marta Barczok z flagą

Gojdź o nowej Miss Euro: Chciałbym poznać piękną Martę. Co chciałby jej powiedzieć?

Wygląda na to, że Natalia Siwiec może czuć się zagrożona. Media okrzyknęły, że nową Miss Euro została Marta Barczok. Polka dopinguje naszą drużynę już od pierwszego meczu we Francji, a na trybunach nie da się nie zwrócić na nią uwagi. Jednak pod adresem naszej rodaczki pada również dużo słów krytyki. O jej stroju negatywnie wypowiadał się już Mister Polski Rafał Maślak oraz projektantka Ewa Minge. Teraz głos w sprawie najpiękniejszej kibicki zabrał doktor Krzysztof Gojdź. Przeczytajcie, co o Marcie Barczok sądzi słynny lekarz.

Marta Barczok z flagą

Następczyni Natalii Siwiec

Euro 2016 to nie tylko sportowe emocje. Podczas Mistrzostw Europy dużym zainteresowaniem cieszą się nie tylko piłkarze i ich ukochane, ale również piękne kibicki, które dzielnie dopingują naszą drużynę. Dziennikarze szukali następczyni Natalii Siwiec, która cztery lata temu została okrzyknięta Miss Euro 2012. Podczas tegorocznych zmagań polskiej drużyny fotoreporterzy wypatrzyli niejaką Martę Barczok. Urocza brunetka najczęściej nosi skąpe stroje, które odsłaniają jej zgrabne kształty. Chętnie pozuje też do zdjęć. Jednak wiele osób nie podziela zachwytu nad dziewczyną. Kibice przede wszystkim zarzucają jej, że tandetnie się ubiera. „Nowej miss” szczególnie oberwało się za mecz ze Szwajcarią, gdy miała na sobie krótki, biały top oraz czerwone spodnie z zamkiem w kroku. Na zdjęciach widzimy, że kobieta pozwala rozpinać go Szwajcarom. Po tej fotce na Barczok spadła fala krytyki.  „Można być ubranym seksownie, ale nie wulgarnie i wyzywająco. Te zdjęcia obiegną cały świat, na których Polka pozwala bawić się suwakiem od spodni jakiemuś facetowi. Zestawieniu barw narodowych z taką tandetą – mówię NIE! (…) To nie jest dobry wizerunek Polski w świecie”- ostro komentował Rafał Maślak. Również Ewa Minge dolała oliwy do ognia. „Teraz jakaś panienka w ohydnych, tandetnych i jednoznacznych spodniach narysowała sobie flagę na brzuchu i okleiła biust orzełkiem z widocznym napisem jakiego jest pochodzenia. Kawalerów z boku ma na medal i stosownych do towaru, który oferuje…” – napisała oburzona projektantka.

Marta Barczok na trybunach

Chciałby ją poznać…

Tym razem swoją opinią podzielił się doktor Krzysztof Gojdź. Na fanpage na Facebooku napisał:   

 „Natalia Siwiec nie jest zagrożona na pozycji Miss Euro. Chyba będzie nam panowała kolejne 4 lata…

Będąc na meczu we Francji widziałem na trybunach buszującą z biało-czerwonym szalikiem Martę Barczok pretendującą do nowej Miss Euro 2016. Ma bardzo miły i radosny uśmiech.

Chciałbym poznać piękną Martę i sprawdzić naturalność jej urody. Lekko wydęte usta mogą świadczyć o nawilżaniu kwasem hialuronowym. Piękny, obfity, aż wylewający się biust – albo o dobrze podtrzymujących fiszbinach i push-upach albo o silikonach. 
Figura? Nie jest zła – wcięcie w talii imponujące jakby wycięła po jednym dolnym żebrze. Nogi – hmm, oceńcie sami. 

Ale nie uroda jest najważniejsza. Ja wierzę w to, że Marta oprócz dobrego charakteru ma dobre serce. A na pewno jest zagorzałą kibicką naszej reprezentacji.
Dziewczyny, Euro jeszcze trwa – ruszajcie na trybuny!!”

To widzimy się już jutro na trybunach w Marsylii, prawda? 😉

Źródło zdjęć: Instagram

 

______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego  sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ