Kibice nie chcą widzieć dziewczyny Milika na trybunach. Czym podpadła?

Zastanawiacie się czemu Milikowi od dłuższego czasu nie udaje się trafić do bramki? Zdaniem kibiców polskiej reprezentacji, winę ponosi jego dziewczyna. Jessica Ziółek podczas meczu siedzi na trybunach i rozprasza Milika.  arek milik jessica ziolekArkadiusz Milik odniósł sukces na Euro 2016 już podczas pierwszego meczu naszej drużyny. Udało mu się zdobyć bramkę, a tym samym w dużej mierze przyczynić się do wyjścia naszej drużyny z grupy. Niestety, w kolejnych meczach nie szło mu już tak dobrze i mimo wielu okazji, Milikowi nie udało się strzelić więcej goli.

Grę Milika skomentował nawet zdobywca Oscara Russel Crowe

Dobra robota, Polsko. Bez wątpienia świetny rezultat. #euro Milik jest nam wszystkim winien kila goli – podsumował mecz Polska-Niemcy aktor.

Fani znaleźli przyczynę problemu

Choć kibice cieszą się z sukcesów Polaków i wychwalają Kubę Błaszczykowskiego, któremu udało się zdobyć aż dwie bramki, wciąż czują niedosyt ze strony Lewandowskiego, który miał poprowadzić naszą drużynę do zwycięstwa oraz Milika, który w pierwszym meczu pokazał się z najlepszej strony.

W obawie o dobrą formę polskiego zawodnika, kibice postanowili znaleźć źródło problemu i mu zaradzić. Według nich, winę za nieskuteczność Milika ponosi jego dziewczyna, która siedząc na trybunach rozprasza piłkarza. Fani postanowili zwrócić się do dziewczyny z prośbą o nie przychodzenie na mecz z Portugalią:

– A ja chciałbym żebyś przestała chodzić na mecze bo Arka rozpraszasz. Sorry nie mam nic do ciebie, ale żeby to był twój ostatni mecz na trybunach – pisze kibic.

Pod zdjęciem WAG inna osoba napisała natomiast – Już wiem czemu Arek nie strzela.

Co na to Jessica? Kibicom nie odpowiedziała, ale z pewnością nie zrezygnuje z kibicowania Arkowi. W jednym z wywiadów odpowiadała o swojej miłości do piłkarza i życiu, które musiała podporządkować jego karierze.

 

_____________________________________

 

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ