siostry godlewskie

Godlewska, Mała Ania z Warsaw Shore i wnuczka Millera jako ring girls na gali mma

Gala Fame mma 30 czerwca w Koszalinie to coś zupełnie nowego na mapie sportowo-rozrywkowej naszego kraju. W walkach zmierzą się gwiazdy internetu. Nawet ring girls to celebrytki: Mała Ania, Monika Miller, Esmeralda Godlewska. 

Organizatorzy gali, czyli Wojtek Gola, znany z Warsaw Shore i Maciej „Boxdel” Baron stworzą widowisko oparte na sporcie, humorze oraz nowatorskich rozwiązaniach. Jak zapowiadają stream, dostępny w ppv, zawierał będzie m.in. występy artystyczne m.in. zespołu Letni Chamski Podryw, szatnię ring girls (Mała Ania, Monika Miller, Esmeralda Godlewska), zaś komentarz Pawła „Trybsona” Trybały będzie można zmienić na Lożę Szyderców, którzy nie oszczędzą „fejmów” wchodzących do klatki. 

https://youtu.be/5rH9JPfSBCU

Sama idea „gali youtuberów” na polskim YouTube krążyła od dawna. Twórcy, oprócz zarobku, widzieli w niej okazję do rozwiązania konfliktów. O wydarzeniu dużo się mówiło, ale nic w temacie się nie działo. Dopiero Wojtek Gola i Boxdel podjęli się organizacji. 30 czerwca w Koszalinie zobaczymy m.in. Boxdela, Guzika, Bogasa, Strollowanego, Dawida Wilczaka i innych. Tuż przed pierwszą konferencją do fightcardu wpadł Dawid Ozdoba, znany w środowisku sportów walki z pojedynku z Robertem Burneiką. Rywalem lidera grupy tanecznej Bad Boys będzie Dawid Ambro, znany z programu „Ex na plaży”. 

W internecie najwięcej emocji budzi jednak zestawienie Daniela Magicala z Adrianem Polakiem. Pierwszy kojarzony jest z tzw. „patostreamami”, gdzie na żywo transmitowane są suto zakrapiane imprezy. Drugi zaś jest znany wśród nastolatek, które masowo śledzą jego social media. Na konferencji obaj zawodnicy wdali się w słowną przepychankę, z której fragmenty stały się hitami internetu. Cała organizacja bazuje bowiem na sile internetu i jest okazją by znane osoby mogły spróbować się w niezwykle wymagającym sporcie jakim jest mma. Dodatkową atrakcją jest pojedynek w formule Profesjonalnych Walk Rycerskich. To niezwykle emocjonujące pełnokontaktowe i brutalne starcia, które mają coraz więcej fanów. Gala 30 czerwca w Koszalinie będzie z pewnością okazją by zaprezentować ten format szerszej publice. 

Wszystko opakowane w wysoki poziom realizacyjny. Murowany sukces? Tak, jeżeli Fame mma zablokuje nielegalne streamy, co jak zapewniają organizatorzy będzie robione przez cały zespół informatyczny. 

Bilety i ppv: famemma.tv 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ