Gisele Bundchen zostanie porwana podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio!

Huczne otwarcie Igrzysk Olimpijskich Rio 2016 odbędzie się w nocy z piątku na sobotę polskiego czasu. Podczas ceremonii wystąpi między innymi Anitta, Caetano Veloso i Gilberto Gil. W zaskakującej roli zobaczymy także supermodelkę Gisele Bundchen.

rio igrzyska

 W Igrzyskach odbywających się od 5 do 21sierpnia, weźmie udział ponad 10 tysięcy 500 sportowców z 206 Narodowych Komitetów Olimpijskich.

Dokładnie o 0:15 polskiego czasu, rozpocznie się ceremonia otwarcia igrzysk w Rio de Janeiro. Po raz pierwszy impreza sportowa odbywać się będzie w Ameryce Południowej.

Widowisko, które potrwa około 3 godzin, zostało stworzone przez znanych reżyserów tj. Fernando Meirelles, Daniela Thomas i Andrucha Waddington, którzy jak najlepiej chcą przedstawić w nim barwne oblicze Brazylii. Jak wiadomo, na organizację imprezy wydano 27,5 milionów euro. Choć tak ogromna suma mocno dotknęła ogarnięty kryzysem ekonomicznym kraj, warto pamiętać, że 4 lara temu na organizację Igrzysk w Londynie wydano 3 razy więcej.

Czego możemy spodziewać się podczas ceremonii?

Jak co roku najważniejsza ma być defilada sportowców. Weźmie w niej udział ok. 125 Polaków, w tym niektórzy siatkarze, piłkarze ręczni, szablistki, wioślarze. Polską flagę niósł będzie szczypiornista Karol Bielecki.

Na imprezie nie zabraknie jednak typowych dla Brazylii gorących rytmów. Jedną z największych atrakcji imprezy ma być udział supermodelki Gidele Bundchen, która w inscenizowanych show ma zostać porwana, a następnie szczęśliwie oswobodzona.

Nadal nie wiadomo, kto zakończy sztafetę z ogniem olimpijskim. Wśród kandydatów jest między innymi słynny piłkarz Pele oraz tenisista Gustavo Kuerten. 

 ____________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ