Małgorzata Rozenek chwali Meghan Markle! Za co?

Małgorzata Rozenek ma co świętować! Pokazała urocze zdjęcie

Małgorzata Rozenek ma za sobą trudne chwile. Jej ukochany piesek Marianka bardzo ostatnio podupadł na zdrowiu. Życie pupila było zagrożone. Na szczęście wszystko wygląda na to, że zwierzak dochodzi  już do siebie! Przeczytajcie najnowszy wpis gwiazdy!

Małgorzata Rozenek ma co świętować! Pokazała urocze zdjęcie

Małgorzata Rozenek kilka dni temu napisała na Instagramie bardzo niepokojący wpis. Gwiazda wyznała, że jej piesek Marianka walczył o życie, dlatego rodzina prezenterki przerwała ferie zimowe, aby być razem z pupilem w trudnych chwilach.

Zwierzak przeszedł skomplikowaną operację na otwartym kręgosłupie, musiał brać wiele silnych leków, a jego życie było zagrożone. Gwiazda prosiła o trzymanie kciuków za jego zdrowie.

„Kochani u nas masakra. Nasza Marianka od kilku dni walczy o życie. Przerwaliśmy ferie i już jakiś czas temu wrócilismy, żeby być z Nią, bo sprawa jest poważna. Mamy ogromne szczęście do lekarzy weterynarzy i chirurgów. Marianka ma za sobą tomografię komputerową i bardzo skomplikowaną operacje na otwartym kręgosłupie. Ciągle przebywa w szpitalu, bo bierze leki dopuszczone tylko do obiegu zamkniętego, szpitalnego. To jest dla nas najtrudniejsze. Zostawić ją samą w szpitalnym kojcu??? mówie Wam o tym, żeby pokazać Wam, że psy to nie tylko słodki psiaczek na kanapie, ale że często to również nerwy, strach i bezsilność. Mamy ogromne szczęście, że mieszkamy w dużym mieście i mamy dostęp do najlepszych lekarzy oraz sprzętu. Nasza Marianka ma słabe rokowania. Wiec trzymajcie za nią kciuki ❤️ ?❤️” – napisała kilka dni temu Małgorzata Rozenek na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/Bun_2ShhUWV/

Wyszło słońce

Na szczęście stan pieska poprawił się, choć do idealnej formy jeszcze dużo brak. Jeszcze długa droga rekonwalescencji, ale najważniejsze, że pupil dochodzi do siebie.  

„Marianna się nie poddaje ??? jest lepiej, choć ciągle daleko do ideału. Kolejne badania (dziś usg) pokazują, że z Marianki jest twardy zawodnik i tak łatwo, to ona się nie podda? jeszcze długa droga przed nami, ale razem raźniej ? jedno jest pewne: nie nudzimy się ??? #wzdrowiuiwchorobie #gangmajdana” – poinformowała gwiazda.

Oby tak dalej! Zobaczcie, jakie piękne zdjęcie pokazała Małgorzata Rozenek!

https://www.instagram.com/p/Bul6ZAUBdOP/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ