fronda

Fronda kłamie i szczuje: obwinia za śmierć Kristiny LGBT

Prawicowy portal Fronda po raz kolejny został złapany na „skręcaniu” rzeczywistości. Otóż zdaniem redaktorów winnymi za śmierć 10-letniej Kristiny jest… społeczność LGBT.

Jak pisze portal Onet śledczy nie mają żadnych wątpliwości, że to Jakub A. (22 l.) jest tym potworem, który z zimną krwią zabił małą Kristinę z Mrowin. Przyznał się do winy, miał motyw, a wczesny obraz śledztwa wskazuje, że Jakub A. okrutną zbrodnię zaplanował w najdokładniejszych szczegółach. Bestialsko zamordował bezbronną Kristinkę, bo przeszkadzała mu w… romansie z matką dziewczynki.

Tymczasem w alternatywnej rzeczywistości… to znaczy na portalu Fronda, winnymi jest społeczność LGBT. Połączenie synaps u któregoś z „dziennikarzy” brukowaca kazały widzieć w tym logikę. Zapewne chodziło o pozorację zabójstwa na motyw seksualny przez Jakuba A.

Nie wiemy jak miałoby się to łączyć z marszami LGBT, ale… po oficjalnym komunikacie policji o braku motywów seksualnych morcewrcy nagłówek nadal nie został zmieniony (TU). Napisaliśmy maila do redakcji Frondy, czy mają zamiar go zmienić i przeprosić, za dzielenie Polaków, ale odpowiedzi się nie doczekaliśmy. Łatwiej jednak samemu sobie odpowiedzieć na pytanie: „komu zależy na wojnie polsko-polskiej i nakręcaniu spirali nienawiści?”

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ