Anna Kalczyńska: Nadal mogę być dziennikarką i jednocześnie matką trojga dzieci

Anna Kalczyńska ma sposób na zgrabną sylwetkę! Lato coraz bliżej

Anna Kalczyńska chciałaby zgubić przed latem kilka kilogramów oraz wzmocnić swoją sylwetkę. Dziennikarka zdradziła, jaki ma sposób na smukłą figurę!

Anna Kalczyńska ma sposób na zgrabną sylwetkę! Lato coraz bliżej

Co prawda, idzie fala ochłodzenia, ale luty zbliża się już ku końcowi. Wiosna coraz bliżej, a jak wiosna, to i lato. Wiele osób właśnie rozpoczęło przygotowania swojej sylwetki do sezonu letniego. Należy do nich również Anna Kalczyńska. Jakie plany ma dziennikarka?

Gwiazda planuje regularnie ćwiczyć przez kilka miesięcy. Ma nadzieję, że wzmocni swoje ciało, zgubi kilka kilogramów i poczuje się ze sobą lepiej.

„Mam plan, by ćwiczyć regularnie aż do lata. Chcę zgubić kilka kilogramów, wzmocnić sylwetkę przed wakacjami i poczuć się lepiej z własnym ciałem” – mówiła prezenterka „Dzień Dobry TVN”.

Anna Kalczyńska zdradza, że co roku podejmuje ambitne postanowienia. Jednym z nich regularne odwiedzanie siłowni, mimo że nie lubi bywać w tym miejscu. Jednak ma trenera, który ją motywuje i nie odpuszcza. Gwiazda ma nadzieję, że tym razem wytrwa. Powodzenia!

 „Co roku mam takie zrywy i zaczynam regularnie odwiedzać siłownię, bo przyznam, że tego nie lubię. Ale trener pan Andrzej, jest bardzo zawzięty i mi nie odpuszcza. Obym tym razem wytrwała!” – zdradziła Anna Kalczyńska w rozmowie z “Faktem”.

Jak się nie dać zniechęceniu?

Jednak nie tylko Anna Kalczyńska ma problemy z motywacją. Ten problemy dotyczy wielu kobiet i mężczyzn. Jak można sobie z nim poradzić?

Kup karnet na zajęcia fitness – to będzie najlepsze rozwiązanie, jeśli nie chcesz ćwiczyć w domu. Namów również przyjaciółkę do wspólnej gimnastyki, poczujesz się raźniej, a przy okazji porozmawiacie i wymienicie się nowymi doświadczeniami. Będziecie się też wzajemnie motywować. 

Powiedz rodzinie, przyjaciołom, znajomym o swoich postanowieniach – niech wiedzą, że zaczęłaś dbać o siebie. Będą cię dopingować, pamiętaj też, że im więcej osób pozna twoje zamierzenia, to tym trudniej będzie się z nich wycofać, a może jednocześnie zainspirujesz kogoś do działania?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annakalczynskam/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

91 More posts in Dieta i Fitness category
Recommended for you
Mateusz Borkowski z "Googlebox" schudł 130 kilogramów! Jak mu się to udało?
Mateusz Borkowski z “Googlebox” schudł 130 kilogramów! Jak mu się to udało?

Mateusz Borkowski z „Googlebox” schudł 130 kilogramów. Mężczyzna miał operację żołądka, gdyż wszelkie diety i...