Finaliści komentują wpadkę w Top Model!

Finaliści komentują wpadkę w Top Model! To było ustawione?

Finał ostatniej edycji Top Model wywołał liczne kontrowersje. Wszystko za sprawą pomyłki dotyczącej uczestników, którzy wchodzą do finałowej rywalizacji. Wśród widzów pojawiły głosy, że ta sytuacja była wyreżyserowana. Jak wpadkę komentują finaliści Top Model?

Finaliści komentują wpadkę w Top Model! To było ustawione?

Joanna Krupa najpierw ogłosiła, że do finału wchodzi Anna Markowska, jednak szybko okazało się, że nastąpiła pomyłka, bo zamiast niej do rywalizacji zakwalifikowała się Kasia Szklarczyk! Tego nikt się nie spodziewał!

„Ja już się pogodziłam z tą myślą, że odpadłam. I czułam taki spokój. Pożegnałam się z nimi. Pogratulowałam… Ja myślałam, że już odpadłam. Cieszyłam się z tego, że doszłam aż do finału. A potem taki szok, że jednak się pomylili”- mówiła Kasia Szklarczyk.

https://www.instagram.com/p/BqsIVrBBITL/

Internauci pisali, że taki błąd jest nie do pomyślenia. Niektórzy podejrzewali nawet, że wszystko było ustawione. Co na to Hubert Gromadzki, który zajął drugie miejsce w Top Model.

„Nie mam pojęcia. Ja myślę, że to była pomyłka”- ocenił Hubert Gromadzki w rozmowie z serwisem plotek.pl.

Też myślicie, że produkcja się pomyliła?

https://www.instagram.com/p/Bqrw7OmDq3t/

Wygrałam coś więcej niż pieniądze

Anna Markowska ostatecznie nie weszła do finału, ale jest przekonana, że dzięki programowi zdobyła coś cenniejszego niż pieniądze. Dziękuje telewidzom i internautom za wsparcie. Miłych słów nie zapomni do końca życia. Wszystko to dało jej powera do dalszego działania. Jeszcze ją nie raz zobaczymy! 

„Już mnie trochę znacie… więc pewnie wiecie że wygrałam podczas finału coś droższego niż 100 tysięcy papierów !!! Wygrałam przede wszystkim wasze wsparcie ??❤️ Anja Rubik powiedziała mi piękne słowa, których nie zapomnę do końca życia, mam sympatie i wsparcie dobrych ludzi, których poznałam w czasie programu i przede wszystkim przepracowałam siebie, mam power by działać dalej. Gdybym miała możliwość cofnąć się do finału, wybieram dziś moje „nagrody”, pieniążki zarobię w pracy która da mi satysfakcję ???? Wam dziękuję za KAŻDEGO jednego smsa, gdybym mogła każdego bym uścisnęła !!! Jestem bardzo, bardzo wdzięczna ????” – napisała Anna Markowska na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/Bqr530YH61P/

——————————————————————————

Źródło zdjęć: Top Model TVN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ