Figurski znowu trafił do szpitala

Figurski ma romans z Olubińską?

Michał Figurski zdementował plotki na temat rzekomego romansu z dziennikarką „Dzień Dobry TVN”, Katarzyną Olubińską i przyznał, że jest w innym związku.

figurski komentuje plotki

Początkowo dziennikarz nie chciał dementować plotek na swój temat. Cały czas koncentruje się na pracy i rehabilitacji, poza tym, ma już dziewczynę.

– Poznałem Kasię Olubińską. To jest piękna, sympatyczna i bardzo mądra kobieta. I jedyne co możemy zrobić z Katarzyną, to złożyć pozwy w sądzie przeciwko tym informacjom – powiedział Figurski w rozmowie z „Party.pl”

Dziennikarz powiedział również, że choć podobne plotki go śmieszą, wywołały zazdrość u jego dziewczyny.

– Zazdrość była. Pierwsze pytania jakie padły od mojej dziewczyny: Co? Jak to? Kto to? – relacjonuje dziennikarz.

Przypominamy, że plotki zaczęły się od materiału opublikowanego w „Twoim Imperium”, w którym powoływano się na osobę z otoczenia dziennikarza:

– Poznali się w maju, kiedy przeprowadzała wywiad z Michałem. Ale parą zostali mniej więcej przed miesiącem. I bez wątpienia ich uczucie rozkwita. (…) Sprawa jest bardzo świeża, ale nie dziwię się, że Michał jest zakochany. To daje mu energię do działania. Nie powiem więcej, bo mi głowę ukręci – pisano w „Twoim Imperium”.

______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ