Fest Festival 2020 – miejsce i data przyszłorocznej edycji. Festiwal będzie trwał 3 dni!

Dopiero co ochłonęliśmy po pierwszej edycji, a już przed nami gorące ogłoszenia na rok przyszły! Fest Festiwal zapowiedział kolejną edycje. Co będzie jej największa niespodzianka? W roku 2020 festiwal potrwa, aż trzy dni! Wow!


Pierwsza edycja festiwalu odbyła się w sierpniu. Wtedy też aż na 8 scenach wystąpiło ponad 90 polskich, oraz międzynarodowych gwiazd z 20 różnych krajów. Słuchaliśmy między innymi: Alana Walkera, Jaden Smitha, Metronomów, Sokóła czy duetu Disclosure . Wydarzenie trwało około 50 godzin. Podczas 2 dni, festiwal odwiedziło około 30 tysięcy osób, dzięki czemu Fest Festiwal wylądował w absolutnej czołówce polskich, muzycznych wydarzeń.

Gastro strefa – Meksykańska, Polska i Grecka kuchnia w Parku Śląskim:
Uczestnicy byli zachwyceni nie tylko line up’em, ale równie samym klimatem oraz atmosferą. Wszystko to za sprawa, ponad 70 pracujących artystów z Akademii Sztuk Pięknych, którzy stworzyli naprawdę imponujące instalacje scenograficzne. Zieleń była pięknie udekorowana. FEST zaintrygował i zahipnotyzował przestrzenią i klimatem, oraz naprawdę szerokim spektrum gatunków muzycznych, jakie pojawiły się na festiwalu.

„Kolejna edycja to jeszcze więcej scen muzycznych i jeszcze większy rozmach przedsięwzięcia (…) W dniach 13-15 sierpnia 2020 roku teren Parku Śląskiego zostanie ponownie zaczarowany wraz z największymi światowymi i polskimi artystami”. Zapowiedzieli już organizatorzy.

Jednodniowe bilety na Fest Festiwal z puli FAN TICKETS będą dostępne od poniedziałku – 9 września, o godzinie 11:00, na stronie internetowej www.festfestival.pl/bi-lety.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ