Agnieszka Woźniak-Starak o filmie męża "Ukryta gra": To był ciężki projekt

Agnieszka Szulim o autobiografii Kuby Wojewódzkiego! Czy nadal jest przyzwolenie na szowinistyczne zachowanie?

Kuba Wojewódzki napisał autobiografię, która odbiła się szerokim echem w polskim show-biznesie. Książka wywołała spore zamieszanie w mediach, gdyż dziennikarz pisał nie tylko o sobie, ale również o innych osobach ze świata kultury i sportu. Twórczość „Króla TVN” skomentowała Agnieszka Szulim. Co powiedziała?

Agnieszka Szulim o autobiografii Kuby Wojewódzkiego!

W październiku ukazała się “Nieautoryzowana biografia” Kuby Wojewódzkiego. Showman wspomniał w niej o wielu osobach z polskiego show-biznesu. Czy książkę przeczytała Agnieszka Szulim? 

„Nie czytałam. Jest tyle ciekawych książek niekoniecznie o show-biznesie. Przeczytam jak dostanie Nike (śmiech) – mówiła gwiazda w rozmowie z magazynem”Flesz”

Też byłam wodzianką

W programie Kuby Wojewódzkiego wodę rozdają gościom wodzianki, czyli skąpo ubrane dziewczyny. Czy takie sytuacje powinny mieć miejsce? Agnieszka Szulim komentuje! Sama też kiedyś wystąpiła jako wodzianka 😉

„Prawdę mówiąc nie bardzo śledzę losy wodzianek w programie u Kuby Wojewódzkiego. Są to raczej dorosłe kobiety, które wiedzą co robią. Sama kiedyś dla żartu wystąpiłam w programie u Kuby jako wodzianka, więc na pewno nie będę rzucać kamieniami. Świat się zmienia, telewizja się zmienia, a program Kuby chyba nie bardzo, ale może właśnie na tym polega jego siła? Nie wiem. Czy w mediach wciąż jest przyzwolenia na szowinistyczne zachowania? Na pewno o wiele mniejsze” – mówiła Agnieszka Szulim.

Zgadzacie się z opinią prowadzącej „Agent Gwiazdy”?

https://www.instagram.com/p/Br2j_shH3TR/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ