Selena gomez zdjęcie

Selena Gomez śpiewa piosenkę Justina Biebera! Czy piosenkarka chce wrócić do Jusa?

Selena Gomez zaskoczyła wszystkich i zaśpiewała fragment piosenki „Let Me Love You”, którą wykonywał jej były chłopak, Justin Bieber! Posłuchajcie!

Selena gomez zdjęcie

Zaskakujący filmik

Selena Gomez podzieliła się ze swoimi fanami zaskakującym nagraniem na Snapchacie! Wokalistka zaśpiewała fragment piosenki Biebera „Let Me Love You”! Internauci są bardzo zaskoczeni! Co prawda klip jest bardzo krótki, bo trwa tylko sześć sekund, ale daje do myślenia, posłuchajcie sami!

{youtube}vG0ie0nWbZU|600|450|0{/youtube}

Stara miłość nie rdzewieje?

Czyżby piosenkarka dawała znaki muzykowi, że chciałaby odnowić swoją znajomość z Justinem Bieberem? Wiele na to wskazuje! Niedawno widziano Selenę, jak tańczy w klubie do piosenki Biebsa, „Cold Water”.

Smutne urodziny

Przypominamy, że parę dni temu wokalistka obchodziła 24. urodziny. Jak je spędziła? Gwiazda zaśpiewała na swoim koncercie w Jakarcie w Indonezji. Fani zauważyli, że piosenkarka tego dnia jest bardzo smutna, a w pewnym momencie do jej oczu napłynęły łzy. Później opublikowała bardzo smutny wpis na Instagramie:

Czułam się dziś bardzo nieautentyczna, niepołączona ze sobą i z moją muzyką. Nigdy nie czułam, aby moja muzyka, ubrania lub klipy definiowały moją osobę. Zatrzymałam się w pewnym momencie i wystraszyłam czegoś, co się nie wydarzyło. Jestem w zastoju… Nie usiadłam i nie zapytałam najpierw siebie: czy to właśnie tu chcę być, z własnej woli? Zawsze mówiłam prawdę. Zawsze wyrażam prawdę swoimi słowami, pokazuję kim jestem, ale muszę przemyśleć kilka obszarów mojego życia zawodowego i prywatnego.”

Myślicie, że po namyśle piosenkarka uznała, że chciałaby wrócić do Justina Biebera?

 

Źródło zdjęć: Instagram/ selenagomez

______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego  sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ