“Big Brother 2”: Malwina chce opuścić program przez dziewczynę Wiktora?

Czy Malwina zrezygnuje z dalszego udziału z programu “Big Brother” przed samym finałem? Ostatnio uczestniczka rozważała odejście z programu. Dlaczego? Ten czas w Domu Wielkiego Brata nie był łaskawy dla Malwiny. W posiadłości niespodziewanie zjawiła się dziewczyna jednego z uczestników – Wiktora Stadniczenki. A jak wiadomo, już od pewnego czasu Malwina z nim romansuje.
 
Dziewczyna Wiktora w posiadłości:

„Big Brother Arena” w ostatnią niedziele dostarczyła nam – widzom, mnóstwo emocji. Z programu odpadła Ania oraz Bartek. Z kolei do domu weszła dziewczyna Wiktora – Esther. Która do Polski przyjechała prosto z Indii – właśnie stamtąd pochodzi i tam mieszka. Wiktor nie ukrywał swojego zdziwienia, do tej pory był on przekonany, że dziewczyna nie jest na bieżąco, co do jego poczynań w programie „Big Brother”. Jednak bardzo się mylił…

Esther pokazała, że ma za złe Wiktorowi wszystko to, co działo się między nim a Malwiną Ha do tej pory. Uczestnicy w czasie trwania programu bardzo się do siebie zbliżyli. Początkowo udawali romans przed innymi uczestnikami, następnie jednak chyba udawać już nie musieli. Nieustannie zapewniali, że to co ich łączy, to jedynie przyjaźń, jednak wiele uczestników i widzów uważa inaczej. Tak też chyba uważa dziewczyna Wiktora.

Przez te odwiedziny niedzielny wieczór nie był łaskawy, ani dla Wiktora, ani tym bardziej dla Malwiny. Ta dwójka musiała się wytłumaczyć ze swoich poczynań, przed Esther. Ta jednak nie wierzyła w pokrętne tłumaczenia. Dziewczyna przed kamerami nie zrobiła scen, natomiast już zapowiedziała, że czeka ją poważna rozmowa z Wiktorem, po zakończeniu programu.

Dziewczyna w Domu Wielkiego Brata została na noc. Jak długo pozostanie w domu? Nie wiadomo. Wiadomo jednak, że jej obecność nie wpłynęła dobrze na Malwinę, zalaną łzami. Ostatnio ta, zadeklarowała nawet, że chce odejść z programu. Poinformowała już nawet współmieszkańców i swojej decyzji i rezygnacji z programu.

„Chcę wrócić do domu” – powiedziała.

Jednak ostateczna decyzja nie zapadła.

„Wielki Brat powiedział, żebym się nie poddawała” – to usłyszała dziewczyna w pokoju zwierzeń.

Malwina ma żal do Wiktora, zarzucając mu winę, za zaistniałą sytuację. Po pojawieniu się Esther Stadniczenko w domu, Wiktor stracił nią zainteresowanie.

„Jestem w stanie wyjść stąd, żeby on mógł być tu szczęśliwy z nią. Jesteśmy oboje winni, a ja czuję taką straszną nagonkę na mnie” – mówiła Malwina.

Jak rozwinie się ta sytuacja?

Foto: Screen Instagram @bigbrother.tvn7

Zobacz także:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

708 More posts in Bez kategorii category
Recommended for you
Komunikat Ministerstwa Zdrowia w sprawie ograniczenia funkcjonowania instytucji lub zakładów pracy w okresie stanu zagrożenia epidemicznego w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2

W związku z wprowadzeniem przepisami rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie...