Ewa Wachowicz zadebiutowała w kinie! Gdzie ją zobaczymy?

Ewa Wachowicz zadebiutowała w kinie! Gdzie ją zobaczymy?

Ewa Wachowicz zadebiutowała na wielkim ekranie. Modelka zagrała w filmie „Jak poślubić milionera” u boku największych gwiazd polskiego kina. Jak to się stało i jak ocenia swoje pierwsze kroki na planie filmowym?

Ewa Wachowicz zadebiutowała w kinie! Gdzie ją zobaczymy?

Ewa Wachowicz bardzo cieszy się ze swojego debiutu na kinowym ekranie. Już w dzieciństwie marzyła o tym, aby zagrać w filmie i to jeszcze samą siebie. Udało się! To nie koniec niespodzianek!

„Jak chyba każda dziewczynka marzyłam w dzieciństwie, by zostać aktorką lub piosenkarką. Za to w dorosłym życiu powtarzałam, że jeśli już miałabym pojawić się w jakimś w filmie, to chciałabym zagrać samą siebie. No i proszę! Marzenia się spełniają. Co ciekawe podobna scena, która się pojawia w filmie, wydarzyła się naprawdę” – mówiła Ewa Wachowicz.

Opublikowany przez Ewę Wachowicz Poniedziałek, 25 listopada 2019

W życiu jak w filmie

Modelka nabrała filmowych doświadczeń za sprawą fundacji, z którą kontynuuje współpracę.

Współpracuję z Fundacją Między Niebem a Ziemią. Podczas jednej z dorocznych charytatywnych akcji również licytowana była kolacja ze mną i sprzedano ją za identyczną kwotę jak w filmie – cieszyła się gwiazda.

Kobieca Marka! To była piękna gala! Dziękuję @violapiekut za piękną kreację🖤🖤🖤#gala #kobieta #women #silakobiet #power…

Opublikowany przez Ewę Wachowicz Wtorek, 19 listopada 2019

Jak poślubić milionera?

Jak poślubić milionera” to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż los ześle im drugą połówkę, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący poznanie upragnionej miłości. Jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji 🙂

Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień? Odpowiedź na te pytania znajdziemy już wkrótce w kinach.

W rolach głównych występują: Małgorzata Socha, Michał Malinowski, Anita Sokołowska, Małgorzata Foremniak, Iwo Rajski, Piotr Polk, Wojciech Mecwaldowski, Mikołaj Roznerski, Edyta Olszówka, Paweł Ławrynowicz, Justyna Steczkowska, Julia Wieniawa, Michał Czernecki, Nikodem Rozbicki, Wenanty Nosul, Kornelia Maciejewska, Sławomir Orzechowski, Mikołaj Cieślak, Sebastian Stankiewicz, Julia Kuczyńska, Ewa Wachowicz, Marcin Szczurkiewicz oraz Katarzyna Kwiatkowska.

Opublikowany przez Jak poślubić milionera Piątek, 22 listopada 2019

——————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Serecki – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=74309115

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...