Gwiazdy żegnają Konrada Gacę

Gwiazdy żegnają Konrada Gacę. Iwona Pavlović wygłosiła wzruszające przemówienie!

W minionym tygodniu zmarł Konrad Gaca, znany dietetyk i sportowiec. Z jego pomocy korzystało wiele osób, którym zależało na zgrabnej sylwetce. Klientami specjalisty były również polskie gwiazdy. Jedną z nich była jurorka tańca – Ivona Pavlović, która na pogrzebie mężczyzny wygłosiła poruszające przemówienie. Co powiedziała o swoim przyjacielu?

Gwiazdy żegnają Konrada Gacę. Iwona Pavlović wygłosiła wzruszające przemówienie!

https://www.facebook.com/KonradGaca/photos/pb.224330460967862.-2207520000.1534929881./2065169956883894/?type=3&theater

Konrad Gaca zmarł 16 sierpnia w swoim domu pod Lublinem. Nikt nie spodziewał się jego śmierci. Według sekcji zwłok dietetyk zmarł z powodów chorobowych. 21 sierpnia odbył się jego pogrzeb. Na ostatnim pożegnaniu nie zabrakło bliskich mężczyzny, fanów, w tym również wielu polskich gwiazd, które korzystały z jego pomocy w walce o smukłą sylwetkę. Iwona Pavlović na uroczystości wygłosiła poruszającą przemowę. Jak pożegnała swojego przyjaciela?

„Ból krtani dusi, chcę płakać, płaczmy wszyscy. Czuję się jak w „Matrixie”, nierealne to. Myślę, że przejdę do normalnego świata i Cię spotkam. Powiesz mi: „Iwona, jesteś super wojownikiem. Dzięki Konradowi urodziłam się na nowo. Jedne narodziny od Boga, drugie od Ciebie. Zostawiłeś wielką pustkę. Rany się zabliźnią. Pustka pozostanie. Odszedł wielki człowiek, ale jego misja, jego dzieło zostaną z nami. Śpij, największy wojowniku” – cytuje Iwonę „Super Express”.

Iwona Pavlović dzięki pomocy Konrada schudła aż 12 kilogramów.

Pozostaniesz na zawsze w moim sercu

Z jego opieki korzystała również Dominika Tajner.

„Nie wiem co napisać… Za wcześnie Konradzie odszedłeś… Pozostaniesz na zawsze w moim sercu ❤ Dziękuję za wszystko ‼Najszczersze kondolencje dla najbliższych. Konrad Gaca… Twoja świeca dziś zgasła ale będziesz stale żył w sercu wielu ludzi… Kondolencje dla najbliższych…” – napisała Dominika Tajner na Facebooku.

Konrad Gaca również przyjaźnił się z Mariuszem Pudzianowskim. Obaj często podpowiadali sobie na tematy związane z treningami i zdrowym odżywianiem. 

„Do mnie to nie dociera. Pracowaliśmy razem z Konradem od 11 lat. To był młody chłopak. Zawzięty, uparty jak ja, dążący do celu, który sobie postawił. Pomagałem mu od początku. Zaczynaliśmy w malutkiej siłowni, salce pięć na pięć metrów. Teraz, gdy zaczął osiągać sukcesy, mógł tak naprawdę zacząć żyć. Nie ogarniam tego” – Mariusz Pudzianowski powiedział w rozmowie z wp.pl. 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/KonradGaca/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ