Ewa Minge trafiła do szpitala! Co się stało?

Ewa Minge trafiła do szpitala! Co się stało?

Ewa Minge ma ostatnio trudny czas. Gwiazda cierpiała na liczne dolegliwości bólowe, a niedawno przeszła operację. Projektantka powoli wraca do zdrowia. Dziękuje personelowi szpitala za dobrą opiekę.

„Kochani dziękuje wszystkim za dobre słowa i życzenia . Życie czasem rzuca nas na kolana . Mnie ostatnio rzucało regularnie z bólu . I tylko na klęczkach dosłownie , dawało się to przetrwać . W niedziele trafiłam w końcu do szpitala i od rana była już akcja ratowania mojego zdrowia . Boli jeszcze jak cholera ale czuje się w obowiązku króciutko wszystkim podziękować . Cudny personel , godne warunki, wszyscy uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni do człowieka . Najmocniej dziękuje Panu Profesorowi dr.hab. Jerzemu Rudnickiemu za przeprowadzenie, własnymi rękoma mojej operacji ❤️. Wszystko powiodło się doskonale . Jak widać moj organizm uznał , że skoro remontuje kamienicę , to da mi znać , czego gołym okiem nie dostrzegę 🤷🏻‍♀️💕. Dziękuje !!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ #ewaminge #evaminge #mylife” – napisała Ewa Minge na Instagramie.

View this post on Instagram

Kochani dziękuje wszystkim za dobre słowa i życzenia . Życie czasem rzuca nas na kolana . Mnie ostatnio rzucało regularnie z bólu . I tylko na klęczkach dosłownie , dawało się to przetrwać . W niedziele trafiłam w końcu do szpitala i od rana była już akcja ratowania mojego zdrowia . Boli jeszcze jak cholera ale czuje się w obowiązku króciutko wszystkim podziękować . Cudny personel , godne warunki, wszyscy uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni do człowieka . Najmocniej dziękuje Panu Profesorowi dr.hab. Jerzemu Rudnickiemu za przeprowadzenie, własnymi rękoma mojej operacji ❤️. Wszystko powiodło się doskonale . Jak widać moj organizm uznał , że skoro remontuje kamienicę , to da mi znać , czego gołym okiem nie dostrzegę 🤷🏻‍♀️💕. Dziękuje !!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ #ewaminge #evaminge #mylife

A post shared by Eva Minge Priv (@eva_minge) on

Mam szczęście do ludzi

Projektantka w szpitalu ma czas na przemyślenia. Przypomina fanom, jak ważne jest zdrowie. Czasami warto zatrzymać się i zadbać o siebie, aby docenić to, co się ma. Nieocenione jest również wsparcie drugiego człowieka. Na szczęście Ewa Minge może liczyć na pomoc bliskich. A co uprzyjemnia jej pobyt w szpitalu?

“Pięknie czy mniej pięknie , kwestia gustu . Ważne żeby zdrowie nas nie opuszczało . Jeżeli jednak się przydarzy polecam zatrzymać się na chwile i zrobić wszystko co w naszej mocy by wrócić do świata bez bólu . Samemu przeważnie nie dokonamy tego wyczynu , wiec wtedy okazuje się przeważnie , co znaczy drugi człowiek . Ludzie wokół nas , to nasze poczucie bezpieczeństwa . Mam szczęście do ludzi . Może dlatego , że sama nie stronie od dźwigania cudzych ciężarów . Jak uprzyjemnić sobie czas w takiej sytuacji , kiedy życie zaskoczy ? Najlepiej dobra literatura 💁🏻. Polecam , świetnie się czyta @wiktor.krajewski #wiemjakwyglądapiekło #mylife #ewaminge #evaminge” – napisała gwiazda.

Ewie Minge życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2242 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Edyta Herbuś przeszła metamorfozę! Pokazała zaskakujące zdjęcie
Edyta Herbuś przeszła metamorfozę! Pokazała zaskakujące zdjęcie

Edyta Herbuś zaskoczyła fanów nową stylizacją. Gwiazda pokazała najnowsze zdjęcie, na którym jest nie do...