Ewa Minge trafiła do szpitala! Co się stało?

Ewa Minge trafiła do szpitala! Co się stało?

Ewa Minge ma ostatnio trudny czas. Gwiazda cierpiała na liczne dolegliwości bólowe, a niedawno przeszła operację. Projektantka powoli wraca do zdrowia. Dziękuje personelowi szpitala za dobrą opiekę.

„Kochani dziękuje wszystkim za dobre słowa i życzenia . Życie czasem rzuca nas na kolana . Mnie ostatnio rzucało regularnie z bólu . I tylko na klęczkach dosłownie , dawało się to przetrwać . W niedziele trafiłam w końcu do szpitala i od rana była już akcja ratowania mojego zdrowia . Boli jeszcze jak cholera ale czuje się w obowiązku króciutko wszystkim podziękować . Cudny personel , godne warunki, wszyscy uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni do człowieka . Najmocniej dziękuje Panu Profesorowi dr.hab. Jerzemu Rudnickiemu za przeprowadzenie, własnymi rękoma mojej operacji ❤️. Wszystko powiodło się doskonale . Jak widać moj organizm uznał , że skoro remontuje kamienicę , to da mi znać , czego gołym okiem nie dostrzegę ??‍♀️?. Dziękuje !!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ #ewaminge #evaminge #mylife” – napisała Ewa Minge na Instagramie.

View this post on Instagram

Kochani dziękuje wszystkim za dobre słowa i życzenia . Życie czasem rzuca nas na kolana . Mnie ostatnio rzucało regularnie z bólu . I tylko na klęczkach dosłownie , dawało się to przetrwać . W niedziele trafiłam w końcu do szpitala i od rana była już akcja ratowania mojego zdrowia . Boli jeszcze jak cholera ale czuje się w obowiązku króciutko wszystkim podziękować . Cudny personel , godne warunki, wszyscy uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni do człowieka . Najmocniej dziękuje Panu Profesorowi dr.hab. Jerzemu Rudnickiemu za przeprowadzenie, własnymi rękoma mojej operacji ❤️. Wszystko powiodło się doskonale . Jak widać moj organizm uznał , że skoro remontuje kamienicę , to da mi znać , czego gołym okiem nie dostrzegę 🤷🏻‍♀️💕. Dziękuje !!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ #ewaminge #evaminge #mylife

A post shared by Eva Minge Priv (@eva_minge) on

Mam szczęście do ludzi

Projektantka w szpitalu ma czas na przemyślenia. Przypomina fanom, jak ważne jest zdrowie. Czasami warto zatrzymać się i zadbać o siebie, aby docenić to, co się ma. Nieocenione jest również wsparcie drugiego człowieka. Na szczęście Ewa Minge może liczyć na pomoc bliskich. A co uprzyjemnia jej pobyt w szpitalu?

“Pięknie czy mniej pięknie , kwestia gustu . Ważne żeby zdrowie nas nie opuszczało . Jeżeli jednak się przydarzy polecam zatrzymać się na chwile i zrobić wszystko co w naszej mocy by wrócić do świata bez bólu . Samemu przeważnie nie dokonamy tego wyczynu , wiec wtedy okazuje się przeważnie , co znaczy drugi człowiek . Ludzie wokół nas , to nasze poczucie bezpieczeństwa . Mam szczęście do ludzi . Może dlatego , że sama nie stronie od dźwigania cudzych ciężarów . Jak uprzyjemnić sobie czas w takiej sytuacji , kiedy życie zaskoczy ? Najlepiej dobra literatura ??. Polecam , świetnie się czyta @wiktor.krajewski #wiemjakwyglądapiekło #mylife #ewaminge #evaminge” – napisała gwiazda.

Ewie Minge życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2433 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ania Lewandowska podbija niemiecki rynek!
Anna Lewandowska o zimowej chandrze. Co jej pomaga?

Każdemu zdarzają się gorsze dni, zwłaszcza zimą, gdy pogoda nas nie rozpieszcza i brakuje nam...