Ewa Farna pokazała się bez makijażu i filtrów!

Ewa Farna pokazała się bez makijażu i filtrów!

Ewa Farna słynie z dystansu do siebie. Gwiazda właśnie pokazała swoje zdjęcie bez makijażu i Photoshopa, bo taką siebie lubi najbardziej! Zobaczcie!

Ewa Farna pokazała się bez makijażu i filtrów

Ewa Farna opublikowała na Instagramie jedno ze swoich zdjęć. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie to, że gwiazda na fotografii nie ma makijażu, specjalnie ułożonej fryzury i nie nałożyła też filtrów na fotkę!

„Tutaj jestem. Bez makijazu, bez fryzury, bez filtrow a pomimo to kochana❤️. Przez rodzine, faceta i sama siebie. Tak, lubie siebie i kazda z nas powinna” – napisała Ewa Farna na Instagramie.

Gwiazda zachęca też, by uświadomić sobie swoje słabe strony po to, by pracować nad nimi. A zalety? Je też trzeba zauważać! Gwiazda cieszy się, że może pochwalić się pięknymi, naturalnymi rzęsami.

„Uswiadamiac sobie swoje wady i pracowac nad nimi, ale tez potrafic zobaczyc swoje plusy??. Ja na przyklad lubie swoje dlugie i geste rzesy.?? (sorry, nie ma emoji oka z rzesami?). Czesto wrzucamy tutaj piekne zdjecia, bo lubimy siebie widziec w lepszym swietle” – pisze piosenkarka na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/Buw3m-jFdjw/

Równowaga w mediach społecznościowych

Gwiazda uważa również, że w mediach społecznościowych powinny znaleźć się naturalne zdjęcia, nie tylko te „instagramowe”!

„Rownowaga powinna istniec tez na Instagramie a wiec trzeba pokazywac realia.

Albo lepiej- poprostu polubic to, jak jest naprawde. Bo przeciez rzeczywistosc jest taka, jak sie zdecydujemy ja widziec? (i znow oczko pasuje tutaj no). Czyli drogie Kobitki, zycze Nam bysmy siebie polubily na instagramie i w rzeczywistosci. Bo jestesmy spoko??” – czytamy na Instagramie gwiazdy.

Jesteśmy spoko? Jesteśmy!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ewa_farna93

ZOSTAW ODPOWIEDŹ