Ewa Farna o planach na najbliższy czas!

Ewa Farna: “A ja może schudnę…”

Ewa Farna słynie z dystansu do swojej figury. Piosenkarka nie ma kompleksów związanych z nadwagą. Czy jednak czasami chciałaby schudnąć? Nie mówi nie…

Ewa Farna: “A ja może schudnę…

Ewa Farna często mówi, że ma na głowie ważniejsze sprawy niż obsesyjne ważenie się oraz sprawdzanie, czy przypadkiem nie waży za dużo. Gwiazda nie uważa też, że tylko szczupłe dziewczyny mogą czuć się atrakcyjnie i kobieco. Piosenkarka jest pewna, że nie można przejmować się opiniami innych, zwłaszcza jeśli są one związane z  wyglądem oraz dopasowywaniem się do współczesnych kanonów kobiecego piękna. Kilka kilogramów więcej to nie powód, by nie wychodzić z domu. 

– A kilka kilogramów to nie powód, żebym chowała się w domu, podcinała sobie żyły i bała się ludzi. Mówię młodym dziewczynom: „Nie musicie wyglądać jak modelki na wybiegu, a poza tym one są za chude. Rozejrzyjcie się wokół siebie, to zobaczycie, że na ulicy mijają was dziewczyny i kobiety, z których mało która jest idealna” – wyznała Ewa Farna w rozmowie z “Vivą!”.

Opublikowany przez Ewa Farna Wtorek, 28 sierpnia 2018

Nie zamknę się przed światem

Ewa Farna słynie z dystansu do siebie. Wiele osób komentuje jej wygląd, a szczególnie zaokrągloną sylwetkę. Jednak artystka nic sobie z tego nie robi, gdyż dobrze czuje się ze swoją sylwetką. Jednak nie wyklucza, że rozpocznie odchudzanie. Przypomina też, że nie można swojej wartości budować na opiniach innych osób. 

A ja może schudnę, a może zostanę taka na zawsze. Zobaczę, jak mi pójdzie, ale w jakimkolwiek momencie swojej przygody z wagą będę, przecież nie zamknę się przed światem. My budujemy własną wartość i nie powinniśmy jej budować na poglądach innych osób – powiedziała wokalistka.

Dzien dobry❤️🙏🏼👋🏻Dobre rano❤️🙏🏼👋🏻

Opublikowany przez Ewa Farna Wtorek, 30 października 2018

——————————————————————————————-

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

121 More posts in Dieta i Fitness category
Recommended for you
#teamczerwonatwarz – akcja biegowa!

A Ty? Jak wyglądasz po treningu? W dzisiejszym świcie social mediów i życia w filozofii...