Skład mocniejszy niż Taconafide? Paluch razem ze Szpakiem, Sariusem i resztą Borcrew!

Taki skład naprawdę robi wrażenie!

Zaskoczeniem ubiegłego roku (marzec), była wiadomość, że Quebonafide i Taco Hemingway nagrywają wspólnie płytę. Już wtedy wiadome było, że to połączenie jest w stanie odmienić obliczę naszej hip-hopowej sceny. “Soma 0,5 mg ” to materiał, na którym zderzyło się dwóch multiplatynowych raperów. Zaowocowało to spektakularnym sukcesem na naszym muzycznym rynku. Świadczy o tym między innymi platyna (i to czterokrotna), trasa Ekodiesel Tour, koncerty na największych halach w Polsce (wyprzedane), oraz główna scena na Open’erze. Ponadto czyste statystyki –  rekordowe wyniki w streamingowych serwisach. Podobna sytuacja może zdarzyć się teraz, podczas gdy, tym razem Paluch ogłosił, że właśnie wystartowały pracę nad Borcrew Album. Projekt ten faktycznie może zaimponować, jeśli chodzi o skład osobowy. Paluch już od kilku lat zapowiadał, wydawnictwo Borcrew, które chce stworzyć z innymi raperami ze swojej wytwórni. Teraz słowa staj się czynami.

Na naszym muzycznym, hip-hopowym rynku, poznański raper to zawodnikiem ciężkiej wagi ciężkiej.

“Notoryczne przywoływanie wersów Paluch to nowy Midas, czego nie nagra – platyna z Kontroli jakości trąci banałem, ale jak tego nie robić, skoro od końca 2013 roku zgarnął trzynaście Platynowych Płyt? Czas leci, a on ciągle jest na fali wznoszącej. W lipcu ogłosił, że Czerwony dywan to najszybsza potrójna platyna w jego dorobku.”

Kto pojawi się na Borcrew Album?

Na pewno będzie to Szpaku, Młody Simba, Sarius, który wreszcie, po latach ciężkiej pracy, został doceniony i może sobie pozwolić na świętowanie swojego sukcesu – sukcesu przez duże “S”. Niedawno wrócił do nas z nowym materiałem.

“W jedną dobę kupiliście więcej PDPKŚ niż wynosiła przedsprzedaż Antihype i niemal tyle co Wszystko co złe.” Chwalił się nie tak dawno raper. Zreszta chwalili go też inni:

“Tym albumem reprezentant Częstochowy na dobre podbił polską scenę rapową i został jednym z jej najważniejszych i zarazem najciekawszych elementów.”

Do składu dochodzi jeszcze Gedziula, świętujący właśnie premierę, świetnie przyjętej Bohemy. Zapowiedział on także, że album ten, otwiera trylogię. Czekam, bo to ostatnio mój zdecydowany faworyt, którego katuje cały czas. Z nieoficjalnego źródła wiadomo, że na płycie może pojawić się także między innymi  Kobik czy Joda. 

Skład naprawdę robi wrażenie. Czy pobije sukces Taconafide i skończy na Narodowym? Czekamy!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

597 More posts in Muzyka category
Recommended for you
Solar podsumował rok: “Nie po drodze nam ostatnio ale pozdro Paluch”

W jaki sposób Solar dokonał podsumowania? Zrobił to w opisie do numeru „Boarding 2019”. Czytamy:...