Agnieszka Sienkiewicz została mamą!

Niedawno dowiedzieliśmy się, że znana aktorka Agnieszka Sienkiewicz (31 l.) szóstego kwietnia została mamą! Tę rewelacyjną wiadomość zdradził menadżer artystki, Filip Mecner, który powiedział, że Agnieszka, jak i dziecko czują się dobrze, a poród odbył się bez komplikacji.

Jaka jest płeć dziecka i jakie aktorka nadała mu imię?

Aktorka po raz pierwszy została mamą. Urodziła córeczkę, której nadano imię Zosia. Ojcem dziecka jest partner aktorki, Mikołaj Gauer. Agnieszka i Mikołaj są parą od dwóch lat. Sienkiewicz chroni swoje życie prywatne, dlatego niewiele wiemy o, jak sama mówi, „miłości jej życia”. Wiemy jedynie, że mężczyzna jest łódzkim przedsiębiorcą i właścicielem sieci aptek. Para podobno się zaręczyła, czy wkrótce usłyszymy wieści o ich ślubie i weselu?

Dobra passa

Aktorka jakiś czas temu wygrała „Taniec z Gwiazdami”, teraz możemy oglądać ją w popularnych polskich serialach: „M jak miłość” oraz „Przyjaciółki”. Widzowie ją pokochali, a Sienkiewicz nie musiała rezygnować z pracy na planie, gdyż grana przez nią bohaterka „Przyjaciółek” również była w stanie błogosławionym. Jak sądzicie, czy aktorka uda się na urlop macierzyński?

A świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy narodzin córeczki 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ