eva

Eva Mendes i Ryan Gosling rozstali się przez Emmę Stone?

Eva Mendes była rzekomo chorobliwie zazdrosna o partnerkę Ryana Goslinga z planu – Emmę Stone. Zagraniczne media informują o rozstaniu jednej z najpiękniejszych par Hollywood. 

Eva zazdrosna o Emmę?

Gosling miał rzekomo wyprowadzić się z domu po kolejnej kłótni o Emmę Stone, a teraz domaga się pełnej opieki nad dziećmi. Historia, którą publikuje magazyn „Star” wydaje się być jednak dość naciągana. Miejmy nadzieję, że to tylko pomówienia.

Do ostrej wymiany zdań miało dojść przed rozdaniem Oscarów.

– Ryan desperacko chciał, żeby Eva była przy nim. Powiedział jej, że źle to wygląda, gdy nie ma jej w momencie odbierania przez niego Złotego Globa i jest już zmęczony ciągłym usprawiedliwianiem jej nieobecności na imprezach. Zapytał, kiedy może na nią liczyć, skoro nie w najważniejszą noc w swoim życiu. Eva odburknęła, że nie powinien się martwić, bo będzie przecież z Emmą – czytamy w magazynie „Star”.

Po awanturze Gosling miał wyjść z domu i nie wrócić na noc.

Przemówienie podczas gali Złotych Globów

Trudno uwierzyć nam w te doniesienia, szczególnie, że podczas rozdania Złotych Globów, aktor tak pięknie wypowiadał się o swojej partnerce.

– Chciałbym szczerze podziękować jednej osobie i powiedzieć, że kiedy ja śpiewałem, tańczyłem i grałem na pianinie, doświadczając najlepszych rzeczy, jakie przydarzyły mi się w filmie, moja pani wychowywała jedną naszą córkę, była jednocześnie w ciąży z drugą oraz pomagała bratu w walce z rakiem. Gdyby nie zrobiła tego, ja nie mógłbym doświadczyć tych rzeczy, więc na pewno ktoś inny byłby tu dzisiaj na moim miejscu. Tak więc, kochanie, dziękuję ci – mówił Gosling odbierając nagrodę.

Fot. Instagram ryangoslingz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ