Jarosław Bieniuk o chorobie Anny Przybylskiej: „To najbardziej traumatyczne doświadczenie w moim życiu”

Jarosław Bieniuk zagra w filmie o Annie Przybylskiej? Jest komentarz sportowca!

Pomysł nakręcenia filmu o zmarłej aktorce Annie Przybylskiej cały czas wzbudza wiele emocji. Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że reżyser produkcji chce, aby Jarosław Bieniuk, życiowy partner gwiazdy, pojawił się w obsadzie filmu. Czy mężczyzna przyjmie taką propozycję? Mamy jego komentarz!

Jarosław Bieniuk zagra w filmie o Annie Przybylskiej? Jest komentarz sportowca!

Film „Gwiazda” ma opowiadać o życiu aktorki Anny Przybylskiej, która zmarła 5 października 2014 roku na raka trzustki. Miała wtedy 36 lat. Reżyserią filmu zajął się Radosław Piwowarski, wieloletni przyjaciel aktorki. Reżyser jest zdania, że Przybylska  chciałaby, aby film o niej był optymistyczny, radosny, dlatego zdecydował, że powstanie komedia ze szlachetnym przesłaniem. Na taką decyzję mieli też wpływ najbliżsi aktorki. Niedawno okazało się, że Radosław Piwowarski na zdjęcie próbne chce zaprosić Jarosława Bieniuka, partnera aktorki!

„Mam zamiar zaprosić Jarka na zdjęcia próbne” – mówił Radosław Piwowarski w rozmowie z magazynem „Viva!”.

Czy rzeczywiście zobaczymy Jarosława Bieniuka w filmie „Gwiazda”? Raczej nie… Sportowiec nie widzi siebie w roli aktora, ale cały czas wraz z rodziną czuwa nad scenariuszem oraz sugeruje, co warto zmienić.

„Absolutnie nie widzę siebie w roli aktora . Przed kamerą nie pojawię się zatem ani w roli głównej, ani w żadnej innej. Plany wciąż są na etapie dyskusji. Rozmawiam z reżyserem, nanoszę poprawki i swoje sugestie. Wraz z całą rodziną myślimy o tym intensywnie. Zobaczymy, jak to wyjdzie” – wyznał Jarosław Bieniuk w rozmowie z „Twoim Imperium”.

Wciąż nie wiemy, kto wcieli się w postać Anny Przybylskiej.  Kilka miesięcy temu mówiło się, że Olga Bołądź zagra „Gwiazdę”. Również Ola Kisio miała duże szanse. Do Anny Przybylskiej bardzo jest podobna Monikę Rudnik. Ma ten sam kolor oczu, podobny uśmiech, budowę ciała, a także wzrost. Niestety kobieta nie ma doświadczenia aktorskiego.

Kto zagra Anię Przybylską?

Nadal nie jest znana aktorka, która wcieli się w postać Anny Przybylskiej.

„Trudno mi powiedzieć, kiedy znajdziemy aktorkę, którą widzowie pokochają. Uroda u Ani Przybylskiej była bardzo istotna, ale fascynująca w niej była niezwykła energia, błyskotliwa inteligencja, łobuzerskość. Tych cech szukamy” – mówiła niedawno Agnieszka Odorowicz, członek zarządu Cyfrowego Polsatu.

Czekacie na film?

———————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Anna Przybylska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ