Mocne słowa Frycz i Kuszewskiego o pracy w „M jak miłość”

„M jak miłość” miało zniknąć z anteny? Kacper Kuszewski zdradza kulisy serialu!

„M jak miłość” od wielu lat ma liczne grono fanów. Jednak niewiele osób wie, że produkcja po pierwszym roku emisji miała zniknąć z ekranów. Spodziewaliście się tego? Przeczytajcie, jakie sekrety dotyczące serialu i swojej kariery zdradził Kacper Kuszewski!

„M jak miłość” miało zniknąć z anteny? Kacper Kuszewski zdradza kulisy serialu!

„M jak miłość” od lat jest wielkim hitem. Jednak okazuje się, że na początku aż tak bardzo nie przypadł do gustu widzom. Nawet po pierwszym sezonie produkcja rozważała zdjęcie serialu z anteny!

„Nikt z nas nie przypuszczał wtedy, że „M jak miłość będzie tak wielkim sukcesem. O ile wiem, po pierwszym sezonie rozważano nawet zakończenie emisji. Producenci postanowili jednak dać sobie jeszcze jeden rok. I wtedy nastąpiła eksplozja popularności. Jej skala przerosła nasze najśmielsze oczekiwania” – powiedział Kacper Kuszewski w rozmowie ze „Światem seriali”.

Kacper Kuszewski gra w „M jak miłość” od osiemnastu lat. Aktor przyznaje, że serial dał mu poczucie niezależności. Miał pracę, pieniądze, nie musiał walczyć o inne role na castingach. Dzięki temu mógł dalej rozwijać się artystycznie np. w teatrze. Jednak najwięcej osób kojarzy aktora właśnie z roli Marka Mostowiaka, co czasami go smuci. Chciałby, aby ludzie kojarzyli go nie tylko z serialem, jednak zdaje sobie sprawę, że taka jest cena sławy. 

„Serial na wiele lat dał mi poczucie niezależności. Nie musiałem martwić się o pracę ani walczyć na castingach o inne role. Zamiast tego skupiłem się na realizowaniu moich artystycznych marzeń – zdradził Kacper Kuszewski. (…) Mogłem robić te wszystkie rzeczy, bo serial zapewniał mi byt. Oczywiście czasem uwiera mnie, że większość widzów o tych moich zawodowych dokonaniach nie wie i widzi we mnie tylko serialowego Marka, ale taka jest cena popularności” – wyznał Kacper Kuszewski.

Nadal oglądacie „M jak miłość”? A może wolicie inny serial?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ