Euro 2016: Media Markt zapłaci kibicom za jutrzejsze zwycięstwo Polski

W tej promocji wygrają tylko Ci, którzy od początku wierzyli w nasza kadrę. Tuż przed rozpoczęciem mistrzostw Euro 2016, Media Markt zapowiedział, że odda kibicom pieniądze za zakupy, jeśli polska drużyna dostanie się do półfinału. media markt ustrzel zakupy– Media Markt podgrzewa piłkarskie emocje i startuje z nową promocją dla fanów futbolu. Awans biało-czerwonych do półfinału Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej zapewni klientom zwrot pieniędzy wydanych na zakupy. Wystarczy w dniach 2-5 czerwca br. dokonać zakupów w jednym ze sklepów Media Markt i… kibicować polskiej reprezentacji! – promowało konkurs Media Markt.

Promocja dla marzycieli

Wtedy jeszcze niewielu Polaków wątpiło, czy nasza kadra wyjdzie z grupy, a co dopiero dojdzie do półfinału! Promocja Media Markt, w której supermarket proponował, że odda kibicom pieniądze za zakupy, wydawała się więc zwykłym chwytem na zdobycie większej ilości klientów. Okazało się jednak, że jest szansa na zwrot pieniędzy.

– Polska reprezentacja już w czwartek zagra mecz o półfinał Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Na zwycięstwo naszej drużyny z Portugalią czeka cała Polska, a w szczególności klienci Media Markt, którzy w dniach 2-5 czerwca br. dokonali zakupów w jednym z marketów sieci. Im czwartkowe zwycięstwo biało-czerwonych da podwójne powody do radości – historyczny sukces naszych piłkarzy oraz zwrot pieniędzy za dokonane zakupy! – przypomina supermarket, który z sukcesów Polaków i straty pieniędzy wcale się pewnie tak bardzo nie cieszy.

Kto dostanie pieniądze?

Aby wziąć udział w konkursie nie wystarczyło zrobić zakupów w wyznaczonym terminie. Wydana kwota musiała przekroczyć 500zł, a otrzymany paragon klient musiał zarejestrować na stronie internetowej.

Media Markt nie ujawnia, z jakimi kosztami będzie wiązało się  dla nich zwycięstwo Polaków, ale zdradza, że promocją zainteresowało się bardzo wiele osób.

A co jeśli Polacy przegrają

No cóż, jeśli nasza kadra odpadnie, zwrotu pieniędzy nie będzie. Na pocieszenie warto jednak wybrać się do Piotra i Pawła, gdzie będzie czekał na nas rabat na piwo. 

__________

 Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ