Eminem na dachu Empire State Building

Eminem pojawił się w programie Jimmy Kimmel Live by w wyjątkowy sposób wykonać piosenkę “Venom”.

 

Eminem był muzycznym gościem wczorajszego odcinka programu “Jimmy Kimmel Live!”. Show nie jest w tym tygodniu kręcone w studiu, w którym powstaje zazwyczaj, stąd i występ Eminema zdecydowanie wykraczał po za tradycyjny koncert u Kimmela. Artyści występują na ogół na scenie zbudowanej obok studia, tymczasem Slim trafił do Empire State Building, by zaprezentować utwór “Venom” promujący identycznie zatytułowany film z Tomem Hardym w roli głównej.

Kompozycja “Venom” znana jest z ostatniego album artysty, “Kamikaze”. Trafiła też na soundtrack do filmu. 

W obsadzie, poza odtwórcą głównej roli Tomem Hardym, znaleźli się również Michelle Williams, Riz Ahmed, Jenny Slate i Woody Harrelson.

Venom, na co dzień dziennikarz Peter Brock, zyskuje nadludzkie moce dzięki zainfekowaniu pochodzącym z obcej planety mikroorganizmem. Potężny antybohater przyjmuje z czasem rolę obrońcy uciśnionych. Głównym czarnym charakterem w nowej produkcji będzie Carnage. W komiksach jest on pozaziemską istotą, powiązaną z seryjnym zabójcą, Cletusem Kasadym.

Reżyserią filmu “Venom” zajął się Ruben Fleischer (“Zombieland”). Scenariusz napisali Scott Rosenberg (“Jumanji”) i Jeff Pinkner (Niesamowity Spider-Man 2″). 

fot. kadr z YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3838 More posts in Newsy category
Recommended for you
“Puszka Adamowicza”. Dar serc warty 16 milionów złotych

Na Facebooku zakończyła się akcja Ostatnia puszka Pawła Adamowicza, którą zorganizowała Patrycja Krzymińska. Internetowa zbiórka...