Eminem na dachu Empire State Building

Eminem pojawił się w programie Jimmy Kimmel Live by w wyjątkowy sposób wykonać piosenkę „Venom”.

 

Eminem był muzycznym gościem wczorajszego odcinka programu “Jimmy Kimmel Live!”. Show nie jest w tym tygodniu kręcone w studiu, w którym powstaje zazwyczaj, stąd i występ Eminema zdecydowanie wykraczał po za tradycyjny koncert u Kimmela. Artyści występują na ogół na scenie zbudowanej obok studia, tymczasem Slim trafił do Empire State Building, by zaprezentować utwór “Venom” promujący identycznie zatytułowany film z Tomem Hardym w roli głównej.

Kompozycja „Venom” znana jest z ostatniego album artysty, „Kamikaze”. Trafiła też na soundtrack do filmu. 

W obsadzie, poza odtwórcą głównej roli Tomem Hardym, znaleźli się również Michelle Williams, Riz Ahmed, Jenny Slate i Woody Harrelson.

Venom, na co dzień dziennikarz Peter Brock, zyskuje nadludzkie moce dzięki zainfekowaniu pochodzącym z obcej planety mikroorganizmem. Potężny antybohater przyjmuje z czasem rolę obrońcy uciśnionych. Głównym czarnym charakterem w nowej produkcji będzie Carnage. W komiksach jest on pozaziemską istotą, powiązaną z seryjnym zabójcą, Cletusem Kasadym.

Reżyserią filmu „Venom” zajął się Ruben Fleischer („Zombieland”). Scenariusz napisali Scott Rosenberg („Jumanji”) i Jeff Pinkner (Niesamowity Spider-Man 2″). 

fot. kadr z YouTube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ