Znany muzyk molestował Edytę Górniak

Edyta Górniak: wzorem mojego synka jest Marcin Najman

Edyta Górniak będzie dbała o oprawę artystyczną Narodowej Gali Boksu, która w maju odbędzie się na Stadionie Narodowym. Na konferencji piosenkarka zdradziła co łączy ją z organizatorem, Marcinem Najmanem. 

Górniak była obecna podczas zwycięskiej walki Najmana o Mistrzostwo Europy w K1 w Częstochowie. To wtedy między nią a Marcinem utworzyła się nić porozumienia. 

– Marcin jest wzorem dla mojego syna, to on pierwszy przeprowadził z nim trening bokserski. Teraz mój syn trenuje trzy razy w tygodniu i podsyłamy wideo Marcinowi, który znalazł kilka niedociągnięć – opowiadała podczas konferencji Górniak. 

Piosenkarka będzie śpiewać podczas Narodowej Gali Boksu, gdzie w walce wieczoru spotka się właśnie Marcin Najman z Arturem Binkowskim, niezwykle barwnym bokserem kanadyjskim polskiego pochodzenia. W maju na Stadionie Narodowym wystąpią również Rafał Jackiewicz Ewa Piątkowska, Robert Talarek czy Arkadiusz Wrzosek.

Już w maju 2018 roku odbędzie się gala z cyklu Boxing Night 14

1 KOMENTARZ

  1. Cała fala krytyki i hejtu, która spada na Marcina jest zupełnie bezpodstawna. Marcin Najman to człowiek, który od wielu edycji na swoich galach pomaga charytatywnie. Gala na PGE Narodowym będzie kolejnym dowodem. Sportowo również zapowiada się świetnie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ