Aktor pomógł swojemu hejterowi zebrać prawie 50 tys. dolarów na leczenie

Patton Oswalt, amerykański aktor i komik, znany m.in. z serialu Diabli nadali, zachęcił swoich fanów, aby pomogli jego hejterowi. Michael Beatty pisał pod jego postami na Twitterze bardzo nieprzyjemne komentarze.

Oswalt na jeden z nich odpowiedział, ale potem zajrzał na jego profil. Zorientował się, że Beatty ma duże problemy zdrowotne i zbiera pieniądze na GoFundMe. Aktor zaapelował więc do swoich fanów:

– Ten koleś właśnie zaatakował mnie na Twitterze i najpierw zażartowałem, ale potem spojrzałem na jego oś czasu i okazuje się, że ma poważne problemy zdrowotne. Też byłbym wkurzony na jego miejscu. Dostał od losu kilka gównianych kart – dajmy mu kilka dobrych. Kliknij i przekaż darowiznę, ja to za chwilę zrobię – napisał.

Okazało się, że Beatty, weteran z Wietnamu walczy m.in. z sepsą i cukrzycą.

Sam Oswalt wpłacił na jego zbiórkę na Go Fund Me 2 tysiące dolarów. Po tym jak zaapelował o pomoc do fanów, cel, którym było 5 tysięcy, przekroczono już niemal dziesięciokrotnie. W tej chwili zebrano już prawie 50 tysięcy dolarów.

Zawstydzony Betty podziękował Oswaltowi i wszystkim, którzy wpłacili pieniądze. Przyznał, że nie wie aż, co napisać, a zachowanie aktora zmusiło go do głębokiej refleksji.

Zobacz również:

Agata Młynarska: Polacy potrafią robić rzeczy wielkie i dobre. Rekordowa zbiórka WOŚP jest tego dowodem

źródło: donald.pl

One Comment

Dodaj komentarz

5218 More posts in Newsy category
Recommended for you
Pielęgnacja skóry podczas mroźnych dni

Jak dbać o skórę podczas zimy? Czy w tym czasie powinniśmy używać innych kosmetyków niż...