Aktor pomógł swojemu hejterowi zebrać prawie 50 tys. dolarów na leczenie

Patton Oswalt, amerykański aktor i komik, znany m.in. z serialu Diabli nadali, zachęcił swoich fanów, aby pomogli jego hejterowi. Michael Beatty pisał pod jego postami na Twitterze bardzo nieprzyjemne komentarze.

Oswalt na jeden z nich odpowiedział, ale potem zajrzał na jego profil. Zorientował się, że Beatty ma duże problemy zdrowotne i zbiera pieniądze na GoFundMe. Aktor zaapelował więc do swoich fanów:

– Ten koleś właśnie zaatakował mnie na Twitterze i najpierw zażartowałem, ale potem spojrzałem na jego oś czasu i okazuje się, że ma poważne problemy zdrowotne. Też byłbym wkurzony na jego miejscu. Dostał od losu kilka gównianych kart – dajmy mu kilka dobrych. Kliknij i przekaż darowiznę, ja to za chwilę zrobię – napisał.

Okazało się, że Beatty, weteran z Wietnamu walczy m.in. z sepsą i cukrzycą.

Sam Oswalt wpłacił na jego zbiórkę na Go Fund Me 2 tysiące dolarów. Po tym jak zaapelował o pomoc do fanów, cel, którym było 5 tysięcy, przekroczono już niemal dziesięciokrotnie. W tej chwili zebrano już prawie 50 tysięcy dolarów.

Zawstydzony Betty podziękował Oswaltowi i wszystkim, którzy wpłacili pieniądze. Przyznał, że nie wie aż, co napisać, a zachowanie aktora zmusiło go do głębokiej refleksji.

Zobacz również:

Agata Młynarska: Polacy potrafią robić rzeczy wielkie i dobre. Rekordowa zbiórka WOŚP jest tego dowodem

źródło: donald.pl

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4129 More posts in Newsy category
Recommended for you
Michał Szpak przygarnął pieska! Jak poznał pupila? Niesamowita historia!
Michał Szpak przygarnął pieska! Jak poznał pupila? Niesamowita historia!

Michał Szpak jest bardzo wrażliwym człowiekiem! Artysta kocha zwierzęta, ale tym razem posunął się o...