Edyta Górniak osiem razy dziennie bierze leki

Edyta Górniak osiem razy dziennie bierze leki! Na co choruje artystka?

Edyta Górniak osiem razy dziennie bierze leki! Wszystko przez wirusowe zapalenie spojówek, które od ponad tygodnia męczy divę. Co prawda artystka nie odczuwa już bólu, ale ta sytuacja jest dla niej niekomfortowa. Jednak mimo dolegliwości oczu gwiazda wystąpiła na Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie, które było dla niej wielkim wyróżnieniem.

Weekend w Polsce

Edyta Górniak na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, ale na ważne wydarzenia przylatuje do Polski. W miniony weekend artystka gościła na Międzynarodowych Targach Kosmetycznych i Fryzjerskich „Beauty Days” w Warsaw Ptak Expo, a także wystąpiła na Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Mimo, że gwiazda ma problemy z oczami, to występy się udały.

Edyta Górniak osiem razy dziennie bierze leki!

Diva zmaga się z wirusowym zapaleniem spojówek. Problem z oczami ma już od ponad tygodnia, na szczęście jest pod opieką dobrego specjalisty, który zalecił jej przyjmowanie leków osiem razy dziennie i wszystko zmierza ku dobremu.

Dobre rozwiązanie

Podczas występów pomocne okazały się okulary przeciwsłoneczne, dzięki nim oczy artystki nie męczyły się za bardzo.

Z oczami mam kłopot niestety. (…) Nie jest to przyjemne, bo co prawda już nie odczuwam bólu, natomiast rozprasza mnie to, że musiałam śpiewać w okularach. Może nie patrzę tak bardzo ludziom w oczy jak śpiewam, bo patrzę raczej ogólnie na widownię, ale jednak jest to mniej naturalne niż naturalne, że ma się te okulary na nosie. Zmagam się z tym problemem od ponad tygodnia. Jestem pod opieką bardzo dobrego okulisty i biorę osiem razy dziennie leki żeby pozamykać wszystkie żyłki.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.instagram.com/edytagorniak oraz www.facebook.com/Edyta Górniak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ