Edyta Górniak nie może śpiewać

Edyta Górniak nadal nie może śpiewać! Jak się czuje piosenkarka?

Edyta Górniak pod koniec listopada zachorowała. Lekarze zdiagnozowali u gwiazdy wyczerpanie i ropne wirusowe zakażenie górnych dróg oddechowych. Piosenkarka musiała odwołać koncert w Polsce. Artystka powoli wraca do zdrowia, jednak nadal nie może śpiewać! Kiedy usłyszymy głos wokalistki?

Edyta Górniak nie może śpiewać

Choroba pokrzyżowała plany  

Edyta Górniak z powodu choroby musiała odwołała swój koncert na warszawskim Torwarze, który zaplanowano na 20 listopada. Wtedy miał odbyć się finał trasy koncertowej „Love 2 Love”. Piosenkarka napisała na Facebooku, że pod wpływem stresu związanego z niedawną chorobą syna Allana, lekarze zdiagnozowali u niej wyczerpanie i ropne wirusowe zakażenie górnych dróg oddechowych.  Artystka przyjmowała wielu leków, jednak lekarze powiedzieli jej, że przez najbliższe dwa tygodnie nie będzie mogła śpiewać.

Edyta wraca do zdrowia?

Tydzień temu piosenkarka napisała, że ukończyła już całą kurację. Powoli odzyskuje siły i może swobodniej oddychać. Fani bardzo ucieszyli się z dobrej wiadomości.

„Chciałam przekazać Wam Kochani, że przyjęłam i ukończyłam już całą kurację. Nie wiem dlaczego nadal jeszcze kaszlę, ale wraca już mój naturalny głos, a także mogę swobodniej oddychać.

Dziękuję za Waszą tęsknotę. Odwzajemniam ją, kiedy wrócę w pełni do swoich sił i poziomu energii zrobię wszystko, aby wynagrodzić Wam to oczekiwanie. Przytulam Wszystkich” – pisała piosenkarka na Facebooku.

Nadal nie może śpiewać

Z najnowszego wpisu na Instagramie wynika, że wokalistka nadal nie może śpiewać.

„Can’t sing yet” – czytamy na profilu artystki.

Jednak nawet podczas rekonwalescencji piosenkarka nie zapomina o swoich fanach. Zobaczcie, jaką niespodziankę dla nich przygotowała!

„Pięknie, te dźwięki oddają twój piękny głos edi 🙂 🙂 :-)”,

„Można się zapomnieć. Pięknie”’ – piszą zachwyceni fani.

Edycie Górniak życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Mamy nadzieje, że już  niedługo usłyszymy nie tylko muzykę, ale również jej piękny głos!

 

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ Edyta Gorniak

______________                                                 

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ