Agnieszka Hyży i Krzysztof Ibisz wstrząśnięci tragiczną śmiercią Dawida Żukowskiego

Agnieszka Hyży i Krzysztof Ibisz wstrząśnięci tragiczną śmiercią Dawida Żukowskiego

Cała Polska jest poruszona tragiczną śmiercią pięcioletniego Dawida Żukowskiego. Agnieszka Hyży i Krzysztof Ibisz opublikowali w mediach społecznościowych poruszające wpisy dotyczące chłopca. Matka Dawida Żukowskiego zgłosiła jego zaginięcie i od tamtej chwili rozpoczęły się poszukwania dziecka.

Agnieszka Hyży i Krzysztof Ibisz wstrząśnięci tragiczną śmiercią Dawida Żukowskiego

Policja przez dziesięć dni szukała pięcioletniego Dawida Żukowskiego. Chłopiec po raz ostatni był widziany 10 lipca, gdy jego ojciec odebrał go do babci mieszkającej w Grodzisku Mazowieckim. Miał odwieść syna do matki dziecka, która zamieszkała w Warszawie. Dalszy ślad po Dawidzie zaginął, a ojciec chłopca popełnił samobójstwo, rzucając się pod nadjeżdżający pociąg. Niestety po dziesięciu dniach okazało się, że na trasie pomiędzy Warszawą a Grodziskiem policja znalazła ciało chłopca.

„Niedawno policjanci prowadzący poszukiwania na trasie pomiędzy Warszawą a Grodziskiem znaleźli ciało dziecka. Z prawdopodobieństwem graniczącym prawie z pewnością jesteśmy przekonani, że jest to 5-letni Dawid, chłopiec, którego poszukiwaliśmy”- powiedział Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji.

Pozostała już tylko cisza

Agnieszka Hyży codziennie śledziła sprawę małego Dawidka, który poniósł najwyższą cenę za błędy dorosłych.

„Od 10 dni codziennie, kilka razy dziennie, nawet gdy nie było w mnie w Polsce, sprawdzałam i szukałam nowych informacji w tej sprawie…od pierwszych chwil byłam poruszona informacją o zaginięciu Dawida i okolicznościach z tym związanych. Rozstanie Rodziców,dochodzenie swoich praw i w tym wszystkim …Dziecko.Nikt nigdy nie wie co dzieje się w domu, jak wygląda relacja między ludźmi …ale serce rozpada mi się na milion kawałków jak sobie pomyślę,że Dziecko płaci za błędy,frustracje,brak odpowiedzialności dorosłych.Chłopiec niemalże w wieku Naszych Dzieci…wiem doskonale jak trudne bywa ułożenie i stworzenie na nowo roli Rodzica w niepełnej Rodzinie i mimo tego,nie potrafię pojąć dlaczego tak musiało się stać.

Smutny dzień,smutna refleksja.Do przemyślenia dla Nas.Dla innych została już tylko CISZA ….?” – napisała Agnieszka Hyży na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/B0JJWOFAXSA/

 

Śpij w pokoju, Chłopczyku

Krzysztof Ibisz również poświęcił wpis Dawidkowi. Prezenter jest tatą dwójki chłopców i nie wyobraża sobie, jak ojciec może taką krzywdę wyrządzić swojemu dziecku.

„Stało się to czego wszyscy się baliśmy. Co jednak wydawało się coraz bardziej jasne i nieuniknione. Co niestety przeczuwaliśmy. Coś, co nie mieści się w głowie żadnego zdrowego na umyśle człowieka, a zwłaszcza nas ojców, którzy, bez wahania, oddaliby życie za własne dzieci. Nie ma słów którymi mógłbym wyrazić żal, że dziecko, które miało przed sobą całe piękne życie , spotkał tak okrutny los z ręki osoby, której ufało. Własnego ojca. Łączę się w ogromnym bólu z mamą śp. Dawida, jego bliskimi i wszystkimi Polakami, których serce rozerwała, tak jak mnie, ta historia. Nie wstydźmy się dzisiaj łez. Śpij w pokoju Chłopczyku? [*]” – napisał Krzysztof Ibisz na Instagramie.

——————————————————————————————————

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

1 KOMENTARZ

  1. jestem wstrząśnięta tym co się stało. nie mogę sobie z tym poradzić. zwłaszcza że mieszkam blisko tych wszystkich zdarzeń. byłam w miejscu gdzie znaleziono dziecko. Całe życie pracuję z małymi dziećmi znam ich psychikę i obserwuję też zachowania skonfliktowanych rodziców jak dziecko staje się kartą przetargową i zakładnikiem w ich rękach. RODZICE nie wykorzystujcie swoich dzieci, przestańcie walczyć ze sobą i wzajemnie się wykrwawiać. Dogadajcie się nie utrudniajcie sobie kontaktów z dzieckiem, szukajcie wsparcia
    u fachowców. Dziś mały Dawid z wesołymi oczkami powinien bawić się jeść lody albo zupkę pomidorową, ale zbrodnicza ręka w okrutny sposób Go skrzywdziła. Nie macie prawa krzywdzić swoich dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ