Renata Kaczoruk

Leszek Stanek komentuje zachowanie Renaty Kaczoruk! Za co ją podziwia?

Zachowanie Renaty Kaczoruk w „Azja Express” wzbudza liczne kontrowersje. Tym razem postępowanie modelki komentuje Leszek Stanek. Przeczytajcie, co powiedział aktor!

Renata Kaczoruk

Renata Kaczoruk jest najbardziej kontrowersyjną uczestniczką „Azja Express”. Widzowie zarzucają jej, że nie liczy się z innymi uczestnikami i do celu zmierza „po trupach”. W ostatnim odcinku modelka nie pomogła Gosi Rozenek i Radkowi Majdanowi. Niektórzy twierdzą, że przez jej niekoleżeńskie zachowanie, polscy Beckhamowie odpadli z programu. Rozenek mówiła potem: My się bardziej martwiliśmy o nią. Naprawdę! Przysięgam! Był taki czas, w którym każdy z nas był razem i się wspieraliśmy, i jakieś takie inne postawy od tych,  które my tam widzieliśmy, trochę wzbudzały w nas troskę: „Czy ty wiesz, co robisz, dziewczyno?!”.

Modelka natomiast twierdzi, że przedstawienie jej osoby w złym świetle to wina montażu. Jak jest naprawdę?

Przeczytajcie, co Leszek Stanek powiedział o Renacie!

Aktor znał prowadzącą program „Modelki 3.0” jeszcze przed rozpoczęciem Azja Express”. Czy teraz zmienił o niej zdanie?

„Dużo myślę na temat uczestników, zwłaszcza Renaty, dlatego że sympatyzowałem z nią przed wyjazdem. Każdy ma swoje działania, swoją drogę, którą podąża i nie mnie to oceniać. Zachęcam do oglądania dalszych odcinków, bo będzie coraz ciekawiej.

Większość osób ma między sobą taki przepływ energii, że liczy się między nami nie wygrana i rywalizacja za wszelką cenę, mamy trochę inne podejście. Dla mnie świadomość tego, że znam kogoś, lubię go i to, że wrócę do Polski i chciałby się napić Browara z tymi ludźmi, już mi daje do myślenia” – mówił Leszek Stanek dla Wirtualnej Polski.

Za co podziwia modelkę?

„Renetę podziwiam za jej ducha rywalizacji. To jest młoda dziewczyna, każdy z nas ma prawo podejmować swoje decyzje i każdy z nas ponosi ich konsekwencje, więc może nie oceniajmy Renaty pochopnie, zobaczmy wszystko do końca, a później zastanówmy się, czy czasami nam nie zdarzało się być mniej społecznym od innych i wtedy rzućmy kamieniem” – dodał aktor.

Czy podzielacie zdanie Leszka Stanka?


Źródło zdjęć: www. Instagram.com/renul_ka

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ