Katarzyna Ankudowicz pozywa państwo

Katarzyna Ankudowicz odchodzi z „Pierwszej miłości”? Aktorka wydała oświadczenie!

Katarzyna Ankudowicz przez pięć lat wcielała się w postać Beaty w „Pierwszej miłości”. Jednak aktorka podjęła odważną decyzję – odchodzi z serialu! Dlaczego? Jakie ma najbliższe plany?

Katarzyna Ankudowicz odchodzi z „Pierwszej miłości”? Aktorka wydała oświadczenie!

Katarzyna Ankudowicz przez pięć lat była gwiazdą serialu „Pierwsza miłość”. Aktorka wcielała się w postać Beatki. Wczoraj widzowie zobaczyli ostatni odcinek z udziałem gwiazdy. Beata razem z Cezarym podjęła decyzję o wyjeździe z kraju.

 Katarzyna Ankudowicz na Instagramie W sieci pojawił się także wpis aktorki, w którym dziękuję koleżankom i kolegom z serialu, a także fanom.

Kochani! Swoją przygodę z #pierwszamilosc rozpoczynałam w towarzystwie – @ola_zienkiewicz.official , dziś po 5 latach😱😱😱 grania Beatki, żegnam się w tym samym towarzystwie! Podjęłam decyzję o odejściu z serialu, ponieważ największym sensem mojej pracy jest rozwój ! Czasem jesteśmy do niego zmuszani, gdy nas nie przyjmują, wyrzucają, albo zdolniejsza koleżanka dostaje wymarzoną rolę😁😁a czasem mamy luksus samodzielnego decydowania o nowej drodze- tym razem miałam luksus!😁😁😁 Dziękuję Wam, oglądającym serial, którzy tak ciepło przyjęliście moją Beatkę, wiele wiele Wam zawdzięczam! Dziękuję produkcji, twórcom serialu, stacji @polsatofficial , wszystkim kolegom i koleżankom, z którymi wspólnie pracowaliśmy przez te lata! Ściskam gorąco wszystkich wszystkich, którym zawdzięczam tę wspaniałą, choć czasem niełatwą, przygodę z Beatką!!!😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🙋‍♀️🙋‍♀️😘😘🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👍

Aktorka zdradziła również, że niedługo zobaczymy ją w nowej roli.

„Mam nadzieję, że stworzę taką rolę w nowym projekcie filmowym czy serialowym, która również przypadnie Wam do gustu, zapadnie w pamięć” – poinformowała gwiazda.

To czekamy!

Będzie brakowało Kasi...

Ekipa “Pierwszej miłości” zżyła się aktorką. Aleksandra Zienkiewicz, która  wciela się w Kingę, będzie bardzo tęsknić za koleżanką z planu. Przeczytajcie, co napisała!

Beatką i Kingą bywało różnie. Czasami BARDZO RÓŻNIE 😁 Z @ankudowiczkasia i ze mną zawsze tak samo-ciepło 😊 Czerwone od łez oczy są bardzo szczere. To był dla nas emocjonalnie naprawdę wymagający wieczór. W serialu będzie brakowało Beaty, a mnie bardzo będzie brakowało Kasi… od lat niezmiennie bawiło mnie odbieranie telefonu-Kasia wie o co chodzi 😂 tego też będzie mi brakowało 😉 i śpiewów, i śmiechu, i inwencji twórczej wkładanej przez Kasię w postać Beaty. Kasiu! Jeszcze raz dziękuję! Za wszystko! I osobno za urodzinową kolację 😘 Mam nadzieję, że Beatka wróci… Do zobaczenia!- napisała Ola Zienkiewicz.

Z Beatką i Kingą bywało różnie. Czasami BARDZO RÓŻNIE 😁 Z @ankudowiczkasia i ze mną zawsze tak samo-ciepło 😊 Czerwone od łez oczy są bardzo szczere. To był dla nas emocjonalnie naprawdę wymagający wieczór. W serialu będzie brakowało Beaty, a mnie bardzo będzie brakowało Kasi… od lat niezmiennie bawiło mnie odbieranie telefonu-Kasia wie o co chodzi 😂 tego też będzie mi brakowało 😉 i śpiewów, i śmiechu, i inwencji twórczej wkładanej przez Kasię w postać Beaty. Kasiu! Jeszcze raz dziękuję! Za wszystko! I osobno za urodzinową kolację 😘 Mam nadzieję, że Beatka wróci… Do zobaczenia! #olazienkiewicz #kasiaankudowicz #beatka #kinga #pierwszamilosc #lovemyjob

A post shared by Aleksandra Zienkiewicz (@ola_zienkiewicz.official) on

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ankudowiczkasia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1407 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Adam Nawałka jest… Głąbem
Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale...