Dorota Szelągowska świętuje osiemnastkę syna! Napisała poruszający wpis

Dorota Szelągowska pokazała się bez makijażu. Fani zachwyceni

Dorota Szelągowska zdementowała plotki dotyczące otwarcia przez nią pensjonatu, jednak fani zwrócili uwagę na co innego. Gwiazda wygląda kwitnąco. Zobaczcie najnowsze zdjęcie!

Dorota Szelągowska pokazała się bez makijażu. Fani zachwyceni

Dorota Szelągowska ma teraz dobry czas! Dziennikarka nie tylko realizuje się zawodowo, ale również w ostatnim czasie sporo schudła. Gwiazda dobrze się odżywia i wygląda kwitnąco! Zobaczcie!

Przy okazji nowego wpisu o pensjonacie, który, według plotek, ma zamiar otworzyć, zobaczyliśmy nowe zdjęcie gwiazdy. Tym razem bez makijażu. Fanom bardzo spodobało się ta fotografia. Mają dość nienaturalnych, nadmiernie wystylizowanych zdjęć w mediach społecznościowych.

„Nie otwieram pensjonatu. Chwilowo żadnego ? Nie pokazałam ostatnio żadnego domu poza tym który pokazuję od zawsze. Ucałowania z Mazur ????” – napisała córka pisarki Katarzyny Grocholi.

https://www.instagram.com/p/BzoRvVSIPEo/

Do kogo podobna?

Internautom bardzo spodobało się niewyretuszowane zdjęcie prowadzącej projekty „Dorota was urządzi”, „Polowanie na kuchnie” czy „Domowe rewolucje”. Zauważają podobieńtwo do mamy, a nawet do… Shakiry! 

„Na tej fotce jest Pani podobna do Shakiry. Jest Pani cudowna osoba. Pozdrawiam cieplutko i życzę wszystkiego dobrego. ?????”

„Cała Mama♥️”,

„Pięknie pani wygląda bez makijażu pozdrawiam☺”,

„Coraz bardziej robisz się podobna do mamy, pięknie” – komentowali internauci.

Prosimy więcej takich zdjęć! 🙂

—————————————————————————————————

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ