Ile waży Doda? Od trzech lat tyle samo!

Doda trafi do więzienia? Jest nowe oświadczenie gwiazdy!

Ostatnio wiele dzieje się w życiu Dody. Kilka tygodni temu gwiazda wzięła ślub sekretny ślub z Emilem Stępniem, a wczoraj media donosiły, że gwiazda zataiła, iż jej mąż zamieszany był w konflikt z byłym narzeczonym piosenkarki, Emilem Haidarem. Artystka wydała oświadczenie w tej sprawie!

Doda trafi do więzienia? Jest nowe oświadczenie gwiazdy!

W mediach pojawiły się pogłoski, że Doda składała fałszywe zeznania w sprawie związanej z jej byłym narzeczonym, Emilem Haidarem. Czy piosenkarka zataiła, że w konflikt zamieszany jest również jej mąż? Mamy oświadczenie artystki!

„Z uwagi na pojawiające się od kilkunastu godzin nieprawdziwe informacje na temat mojej mocodawczyni – Doroty Rabczewskiej-Stępień – przesyłam tą drogą treść oświadczenia, odnoszącego się do istnienia rzekomych nowych dowodów w toczących się sprawach.

Jednocześnie apeluję o rzetelne weryfikowanie informacji uzyskiwanych z tzw. przecieków, wskazując przy tym, iż w każdym czasie pozostaję do Państwa dyspozycji, by udzielać potwierdzonych i zgodnych ze stanem faktycznym informacji. Pozwoli to w przyszłości uniknąć sytuacji, gdy publikowane obecnie informacje, mające stać się medialnym hitem, stają się w istocie groteską, nie mającą żadnego znaczenia w toczących się postępowaniach.

W nawiązaniu do pojawiających się nieprawdziwych informacji medialnych, wyjaśniam, iż nieprawdą jest, że istnieją jakiekolwiek – w szczególności nowe – dowody potwierdzające rzekomą wiedzę Doroty Rabczewskiej – Stępień, w zakresie jakichkolwiek ustaleń z osobami, które podawały się za mediatorów działających wobec jej byłego narzeczonego Emila Haidara. Podkreślić należy, iż praktycznie cały materiał dowodowy powstał i został zabezpieczony na przełomie lat 2016 i 2017. Już sam ten fakt, przeczy rzekomej „nowości” jakichkolwiek informacji w trwających postępowaniach” – czytamy w oświadczeniu.

A tutaj całe oświadczenie Dody, które piosenkarka zamieściła na swoim fanpage na Facebooku.

https://www.facebook.com/officialdoda/posts/1866822293363045

https://www.facebook.com/officialdoda/photos/pcb.1866730036705604/1866729950038946/?type=3&theater

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ