Agnieszka Włodarczyk: „Nadal jestem struta”

Agnieszka Włodarczyk: „Pękło mi serce na milion kawałków, nie ma mnie” Co się stało?

Agnieszka Włodarczyk przeżywa teraz trudne chwile. Odszedł ukochany pies aktorki. Gwiazda cztery lata temu znalazła czworonoga przy autostradzie. Przygarnęła go. Bardzo zżyła się z pupilem. Jednak teraz będzie musiała poradzić sobie ze stratą. Co napisała?

Agnieszka Włodarczyk: „Pękło mi serce na milion kawałków, nie ma mnie” Co się stało?

Agnieszka Włodarczyk swojego pieska znalazła cztery lata temu na trasie między Warszawą a Łodzią. Artystka nie spodziewała się, że czworonóg tak bardzo odmieni jej życie. Na początku bała się, że nie sprosta opiece, gdyż prowadzi nieregularny tryb życia oraz często podróżuje. 

„Kiedy go znalazłam przy autostradzie jadąc do Łodzi, nigdy nie przypuszczałam, że tak odmieni moje życie… Nie planowałam psa…

Nie mogłam przecież pozwolić sobie na taki obowiązek przy moim zawodzie i zamiłowaniu do podróży” – pisze Agnieszka Włodarczyk.

Najlepsza decyzja w życiu

Jednak gwiazda zdecydowała, że weźmie pieska do siebie. To była najlepsza decyzja w jej życiu. Nigdy jej nie żałowała, mimo że czasami odmawiała sobie podróży czy spotkań z przyjaciółmi, a także często jeździła z nim do weterynarza.

Jednak zaryzykowałam i to była najlepsza decyzja w moim życiu❤️

Fakt ,może i podróżowałam mniej, odmawiałam sobie spontanicznych wyjazdów i spotkań ze znajomymi, stałam się trochę odludkiem…

Nie żałuję…

4 wspólne lata, wspólne wyjazdy, ucieczki przed dzikami, liczne wizyty u weta… tak, moja babcia do tej pory nie dowierza, jak można z psem jeździć do okulisty czy kardiologa.

Robić badanie krwi, tomografię, echo serca czy rentgen, w nocy o północy wszystko jedno” – zwierza się Agnieszka Włodarczyk.

Arystka bardzo przeżywa odejście swojego ukochanego pupila…

„Jednak tego co postanowiłeś dziś zrobić, opuszczając mnie na zawsze chyba nigdy nie przeżyję?

Nagle i bez uprzedzenia. Tak się nie robi człowiekowi!!!

Pękło mi serce na milion kawałków, nie ma mnie?

Moja miłości, mój śmieszku, mój rudy psi-ludziku… do zobaczenia w lepszym świecie???” – czytamy na Instagramie.

Do zobaczenia!

https://www.instagram.com/p/BikZOCFHfAZ/?taken-by=agnieszkawlodarczykofficial

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ