Ile waży Doda? Od trzech lat tyle samo!

Doda przeżywa kolejną stratę! Gwiazda w żałobie

Doda ma ostatnio trudny czas. Kilka tygodni temu zmarła ukochana babcia gwiazdy. Teraz artystka poinformowała w mediach społecznościowych, że odszedł jej pies „Bandzior”. Pupil towarzyszył piosenkarce od trzynastu lat. Co napisała wokalistka?

Doda przeżywa kolejną stratę! Gwiazda w żałobie

Babcia artystki zmarła w wieku 91 lat. Gwiazda bardzo dobrze ją wspomina. Pani Pelagia wraz z rodzicami wychowywała piosenkarkę. Śpiewała jej piosenki na dobranoc. A czego życzyła wnuczce?

“Dziś w wieku 91 lat zmarła moja babcia ukochana babcia, która wychowywała mnie razem z rodzicami, która mieszkała ze mną od dziecka, która śpiewała mi pierwsze kołysanki… Jej ostatnim życzeniem z 3 było, żebym nie przestawała śpiewać. Cieszyła się że po 30 latach znowu spotka się z dziadkiem… teraz będziesz mogła mnie pilnować razem z nim już cały czas ❤” – napisała Doda w mediach społecznościowych.

To nie koniec bolesnych przeżyć artystki w ostatnim czasie. Wczoraj musiała pożegnać się z ukochanym psem „Bandziorem”. Towarzyszył gwieździe od trzynastu lat.

„Dziś odszedł mój ukochany pies Bandzior. Nawet jak był chory to z merdającym ogonkiem, prawdziwy przyjaciel. Każdy kto mnie zna wie jaką psiarą jestem i jaki to dodatkowy pocisk z serii w moje serce. Spędziliśmy razem wesołe ,pełne przygód 13 lat ❤️żaden pies nigdy go nie zastąpi.

https://www.instagram.com/p/Bkw-VPfjErO/?hl=pl&taken-by=dodaqueen

„Odszedł za tęczowy most i już biega z innym psiakami szczęśliwy”,

„To tylko pies, tak mówisz
tylko pies…
a ja ci powiem
że pies to często jest więcej niż
człowiek
on nie ma duszy, mówisz…
popatrz jeszcze raz
psia dusza większa jest od psa
i kiedy się uśmiechasz do niej
ona się huśta na ogonie
a kiedy się pożegnać trzeba
i psu czas iść do psiego nieba
to niedaleko pies wyrusza
przecież przy tobie jest psie niebo
z tobą zostanie jego dusza”,

„Wiem co Pani przezywa,wiem to z wlasnego doswiiadczenia.Tez mialam Maksia,,pozniej Tosie a obecne Kamusie.Bardzo je kochalam do tej chwili noszę jej w sercu” – pisali fani.


Źródło zdjęć: dsb.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ