Niekwestionowane OSOBOWOŚCI sceny artystycznej! Marcin Muszyński i Lewitująca Doda…

Takie właśnie słowa padły ze sceny w poniedziałek 8 kwietnia w luksusowym hotelu Renaissance w Warszawie, gdzie odbyła się Gala „Osobowości i Sukcesy roku 2024”. Jakie sławy pojawiły się na wydarzeniu i kto zrobił największe wrażenie?

„Osobowości i Sukcesy roku 2024” to już 15. edycja wydarzenia! Podczas Gali nagrodzone zostały osoby, instytucje, firmy i samorządy w następujących kategoriach: Osobowość Roku 2024, Sukces Roku 2024, Międzynarodowy Sukces Roku 2024, Osobowość Polskiego Internetu, Wybitna Osobowość Polskiej Medycyny, Wizjoner Roku 2024, Wybitna Osobowość Światowego Biznesu 2024 oraz Wybitna Światowa Osobowość Roku 2024. Laureatów wybrali przedstawiciele redakcji magazynu „Osobowości i Sukcesy”, a także osoby nagrodzone w poprzednich latach.

Gala przyciągnęła grono uwielbianych powszechnie osób ze świata showbiznesu.  „Osobowości i Sukcesy roku 2024” zaszczycili między innymi: Urszula Dudziak, Katarzyna Bosacka, Dorota „Doda” Rabczewska, Dagmara Kaźmierska z synem Conanem, Zenon Martyniuk, Robert Korzeniowski, Ewa Minge, Rafał Maserak, Karolina Pisarek z mężem Rogerem Sallą, Małgorzata Potocka, Sławomir z Kajrą, Magdalena Zawadzka oraz Eliza i Paweł Trybałowie.

A niekwestionowaną OSOBOWOŚCIĄ Gali był Marcin Muszyński – najsławniejszy i najbardziej utalentowany polski iluzjonista, reżyser widowisk magicznych i artysta sceniczny, którego wszyscy znają jeszcze z programu Mam Talent, a którego występy z zapartym tchem śledzą od lat Polacy. Krążą zresztą pogłoski, że już niedługo Marcin Muszyński pojawi się ponownie jako gość w jednym z największych show telewizyjnych w Polsce. W ciągu kilku tygodni okaże się, czy to prawda czy tylko plotki…

Na Gali Marcin Muszyński pojawił się wraz z nieodłącznie towarzyszącą mu żoną, Eweliną. Imprezę natomiast opuścił uhonorowany wyróżnieniem „Show na Światowym Poziomie”. Podczas Gali miała miejsce również uroczysta premiera trailera najnowszego przedsięwzięcia artysty; najważniejszej części repertuaru na rok 2024, która przeniesie fanów magii w niebezpieczne otchłanie Trójkąta Bermudzkiego. Na ten temat już za kilka dni mamy dowiedzieć się więcej…

Marcin Muszyński podczas Gali prezentował się oczywiście jak na rasowego showmana przystało. Zaznaczył również swoją obecność podczas zdjęć na ściance, gdzie pozował między innymi z Dodą, Królową Polskiej Sceny Muzycznej, dla której nie ma rzeczy niemożliwych i jako jedyna Wokalistka na Świecie Śpiewała Lewitując – za sprawą Marcina Muszyńskiego zresztą. Aczkolwiek trzeba przyznać, że Dorota Rabczewska miała tego dnia konkurencję! Równie duży zachwyt wywołała wśród obecnych uroda oraz kreacja żony Iluzjonisty. Ewelina Muszyńska z gracją nosiła zieloną suknię, w której mogłaby bez problemu zwyciężyć w zawodach Miss, a na zdjęciach promieniuje szczęściem i energią. Mimo upływu lat od wygranych przez Ewelinę wyborów Miss Slav w Paryżu, mamy wrażenie że żonie Iluzjonisty lata nie przybywają… czy to sprawka czarów Marcina?

Stroje obojga zostały przygotowane przez niezwykle utalentowanego projektanta Emila Wieczorka. Zarówno do kreacji Marcina jak i Eweliny wykorzystano tysiące kryształów Swarovskiego. Fotoreporterzy nie omieszkali jednak uwiecznić na zdjęciach nie tylko wspaniałych strojów, ale i dumy z otrzymanej nagrody…

Zwycięzcom Gali serdecznie gratulujemy i czekamy z niecierpliwości na kolejne eventy, akcje i wydarzenia z ich udziałem! Czekamy też z niecierpliwością na kolejne wyzwania artystyczne Marcina i Eweliny. Wówczas okaże się, czy przerosną samych siebie i czy nowy repertuar okaże się równie imponującą niespodzianką, jak te na przestrzeni ostatnich lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ