Doda zdradza szczegóły swojej sylwetki! Jest na diecie?

Doda o relacji z rodzicami: Oddam im serce

Nie jest tajemnicą, że Doda od zawsze ma bardzo dobre relacje z rodzicami. Gwiazda zawsze broni ich dobra, przeczytajcie, co niedawno wyznała Doda!

Doda o relacji z rodzicami: Oddam im serce

Doda zrobi wszystko, aby jej rodzice byli szczęśliwi i czuli się jak najlepiej. Oboje przechodzili choroby nowotworowe, córka zawiesiła wtedy swoje obowiązki zawodowe, aby ich wspierać.

„Córka po prostu była z nami, pomagała znaleźć najlepszych lekarzy, wspierała swoją wiedzą i finansami. Do mnie przychodziła codziennie do szpitala, czasem siedziała przy mnie na podłodze na kocyku. Podobnie było w przypadku męża. Aby go wspierać, zawiesiła nawet swoje koncerty” – mówiła Wanda Rabczewska w rozmowie z „Party”.

 

Doda jest bardzo zżyta z rodzicami. Rodzina jest dla niej najważniejsza.

“Za rodzicami skoczę w ogień, oddam za nich wszystkie pieniądze i całą karierę. Rodzicom oddam serce. W przenośni i dosłownie. Nie wahałabym się, gdyby była taka potrzeba” – mówi piosenkarka.

Największe niespodzianki

Doda często robi swoim rodzicom prezenty-niespodzianki, które ułatwiają im codzienne życie. 

„Kiedyś na Gwiazdkę dała nam pieniądze ukryte w pięknej maskotce, którą mam do dziś. Podarowała też tacie samochód, a ostatnio kupiła mi thermomix i odkurzacz samosprzątający, z czego jestem bardzo zadowolona, bo te prezenty niesamowicie ułatwiają nam życie. Nie wspomnę już, ile dostajemy od niej kosmetyków, perfum, no i pięknych ubrań. Długo by wyliczać, bo Dorotka robi nam prezenty bez okazji, tak po prostu. I non stop. Na przykład w najmniej oczekiwanym momencie przyjeżdżają meble do ogrodu” – opowiada Wanda Rabczewska.

Taka córka to skarb! Tacy rodzice również!

————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: upload.wikimedia.org/wikipedia/commons

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2250 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Piotr Woźniak-Starak
Rusin, Boczarska i Włodarczyk żegnają Piotra Woźniaka-Staraka: „Mówiłeś, że masz 9 żyć”

Choć rodzina zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka milczy, to producenta żegnają osoby ze świata show-biznesu. Jak go...