Kto jednak wygrał w „Tańcu z gwiazdami”? Jest oficjalne oświadczenie!

Kto wygrał w „Tańcu z gwiazdami”? Jest oficjalne oświadczenie!

Kto wygrał ostatnią edycję „Tańca z gwiazdami”? Joanna Mazur z Janem Kliementem! Czy aby na pewno? Przeczytajcie oświadczenie produkcji tanecznego show!

Kto wygrał w „Tańcu z gwiazdami”? Jest oficjalne oświadczenie!

Za nami ostatni finał „Tańca z gwiazdami” – w tym odcinku zmierzyły się pary, które dostały najwięcej głosów. Na parkiecie zobaczyliśmy Joanna Mazur z Janem Kliementem oraz Tomasza „Gimper” Działowego. Taneczne show wygrała biegaczka, ale niektórzy fani YouTubera uważali, że to im należy się zwycięstwo, a nawet twierdzili, że wyniki zostały sfałszowane. W odpowiedzi produkcja „Tańca z gwiazdami” opublikowała oświadczenie!  

“W odpowiedzi na wasze liczne zapytania informujemy, że dotychczas w żadnej z 9 edycji programu nie podawaliśmy w finale końcowych wyników głosowania. Wyjątek zdarzał się wyłącznie w przypadkach, kiedy różnica głosów pomiędzy dwoma finałowymi parami była minimalna i wynosiła 1%. Na waszą prośbę publikujemy ostateczny układ głosów w finale programu: Joanna Mazur i Jan Kliment – 63,5%, Tomasz Gimper Działowy i Natalia Głębocka – 36,5%. W trakcie trwania programu nie dostaliśmy także żadnych informacji na temat nieprawidłowości czy problemów technicznych podczas głosowania” – czytamy w oświadczeniu.

Już wszystko jasne!

W miniony piątek, zakończyła się dla mnie przygoda, jedna z najbardziej intensywnych i emocjonujących jakie przeżyłem w życiu. Dziękuję @tanieczgwiazdami i @nataliaglebocka95 za ten wspaniały czas ❤️ Czas wracać do żywych 😁🖖 – napisał Gimper po finale “Tańca z gwiazdami”.

Kryształowa Kula jest nasza

Joanna Mazur bardzo cieszy się ze zwycięstwa. Sportsmenka jest szczęśliwa, że wraz ze swoim nauczycielem-partnerem wytańczyła zwycięstwo.

“Kryształowa Kula jest nasza! Tytuł Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami ma dzisiaj wyjątkowe znacznie, bo czujemy się dosłownie jak w niebie 🤩🌠⭐️🌟💫✨

Dziękujemy za to, że z nami byliście. Niebawem wracamy do intensywnych treningów, ale najpierw – świętowanie!🎉

Ogromne buziaki dla Jan Kliment, Margaret i gratulacje dla Tomasz “Gimper” Działowy” – napisała Joanna Mazur na Facebooku.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4664 More posts in Newsy category
Recommended for you
Piotr Woźniak-Starak
Rusin, Boczarska i Włodarczyk żegnają Piotra Woźniaka-Staraka: „Mówiłeś, że masz 9 żyć”

Choć rodzina zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka milczy, to producenta żegnają osoby ze świata show-biznesu. Jak go...