Saint Laurent

Saint Laurent i jego kawiarnia w Paryżu

Czarnym marmur, kawa najwyższej jakości i lokalne wypieki – czy to nie brzmi elegancko i smacznie? 

kawa o smaku wina

Minimalistyczne wnętrze, czarny marmur, neonowe oświetlenie, duże lustra i bar – tak prezentuje się piękna kawiarnia Saint Laurenta. To istna wizytówka estetycznej, kultowej, i ponadczasowej marki. Nowy lokal stanął przy ulicy Saint Honoré – w prestiżowej, Paryskiej dzielnicy, nieopodal ogrodów Tuileries.

Jak wygląda menu?

W menu przede wszystkim znajdują się różne, kawowe wariacje, które przygotowane są słynnym ekspresem – Faema 61. Kawa podawana jest w kubkach na których znajduje się logo domu mody. Poza kawą w restauracji zjemy także prawdziwe francuskie słodkości i wypieki.

Kawiarnia została otwarta w Saint Laurent Rive Droite – przestrzeni kreatywnej i concept storze, który powstał z inicjatywy dyrektora kreatywnego marki – Anthony’ego Vaccarello. W sklepie tym do nabycia znajdziemy między innymi winyle – kolekcję vintage, plakaty z muzami marki Sainta Laurenta, jak Anja Rubik czy Kate Moss, poza tym akcesoria, meble, czy domowe dekoracje. Dodatkowo na każdego, kto wpadnie do kawiarni na kawę na wynos, dostanie kod QR, znajdujący się na kubku, który umożliwi dostęp do muzycznej playlisty marki.

Lokal został otworzony akurat na rozpoczęcie paryskiego tygodnia mody. To jak? Paryski kubek gorącej i luksusowej kawy, na ten jesienny czas?

 

View this post on Instagram

Morning

A post shared by Anthony Vaccarello (@anthonyvaccarello) on

Zobacz także:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5204 More posts in Newsy category
Recommended for you
sołdek gdansk
Tu żyje się najlepiej. Gdańsk, Gdynia i Sopot w czołówkach rankingów dobrych miejsc do życia

W opublikowanym właśnie raporcie LivCom Awards Gdynia zajęła trzecie miejsce na świecie spośród miast najlepszych...