Dobrze ubrany facet – afrodyzjak?

Podobno, gdy chcemy związać się z kimś na dłużej zwracamy uwagę przede wszystkim na jego cechy charakteru. Kobiety szukają w mężczyznach oparcia, bezpieczeństwa i szaleństwa, ale również chcą by ich facet dobrze się prezentował. Przecież zanim kogoś poznamy bliżej, najpierw przyciąga nas jego wygląd zewnętrzny. Czy dobrze ubrany mężczyzna to afrodyzjak?

faciolife4style

 

Nie da się ukryć, że przy pierwszym kontakcie zwracamy szczególną uwagę na wizerunek. Mężczyzna od razu ma ogromny plus, jeśli jego strój jest spójny i do niego pasuje. Ba! Nawet jeśli facet nie jest zbyt urodziwy, ma szansę u płci pięknej, bo przyciągnie ją swoim stylem i dobrym gustem.

Ile razy Ty lub Twoja przyjaciółka piszczałyście na widok eleganckiego faceta? Z pewnością nie raz. Nic tak na nas nie działa jak dobrze skrojony garnitur, eleganckie buty i nonszalancja. Niestety wielu mężczyzn boi się mody. Boi się łączenia kolorów, noszenia niestandardowych rozwiązań czy marynarki w kratę. Co gorsza, często ich ubrania są niedopasowane, garnitury są za duże lub za małe, spodnie ledwo się dopinają, a buty już dawno powinny być wypastowane.

Pocieszające jest jednak to, że część facetów nabiera świadomości modowej, głównie za sprawą swoich partnerek, ale nie zawsze. Dobrze ubrany mężczyzna to zdecydowanie afrodyzjak. Kochamy koszule i garnitury, bo są seksowne! W dodatku podkręca nas uśmiech i ten błysk w oku.

Zresztą nie tylko garnitury i koszule muszą dobrze wyglądać. Sportowy styl również może być sexy! Ważne, aby był dobrze dobrany i podkreślał charakter i temperament faceta. Tak naprawdę już po wyglądzie zewnętrznym potrafimy wymienić kilka cech osoby.

Patrycja Ceglińska, fot. https://www.facebook.com/dobrzeubranyfacet?fref=ts

ZOSTAW ODPOWIEDŹ