Olga Kalicka o gotowaniu: Jedni uwielbiają, a drudzy ciągle się uczą! Do której grupy należy?

Olga Kalicka zaręczyła się! Gwiazda pokazała pierścionek!

Olga Kalicka pod koniec stycznia urodziła pierwsze dziecko, ale to nie koniec u niej niespodzianek. Gwiazda właśnie się zaręczyła i pokazała fanom pierścionek. Zobaczcie!

Olga Kalicka zaręczyła się! Gwiazda pokazała pierścionek!

Olga Kalicka podzieliła się z fanami radosną nowiną związaną z zaręczynami w bardzo subtelny sposób. Gwiazda pokazała zimowe zdjęcie z ukochanym. Fani od razu wypatrzyli zaręczynowy pierścionek i zaczęli gratulować.

Olga Kalicka w swoim wpisie oznaczyła też firmę jubilerską, a marka szybko parze pogratulowała.

„Przepiękna i cudowna para Olga Kalicka @olgakalicka i Cezary Nowak @c.nowakk zaręczyli się!???”- napisała marka jubilerska na Instagramie.

Kochani z całego serca gratulujemy i cieszymy się, że ten wyjątkowy pierścionek okazał się tym jedynym!❤️❤️❤️???

„Gratulacje. Pięknie razem wyglądacie ?❤️” – komentowali fani. 

My również dołączamy się do gratulacji!

https://www.instagram.com/p/BtYvj1wg1Wn/

Największe zmiany

Olga Kalicka pod koniec stycznia urodziła synka w warszawskim szpitalu specjalistycznym im. Świętej Rodziny. Aktorka radosną nowinę przekazała za pośrednictwem Instagrama.

„Już jest ♥️ Bezgraniczna miłość od pierwszej chwili. Cześć synu! ???” – napisała gwiazda.

Chłopiec przyszedł na świat w w warszawskim szpitalu specjalistycznym im. Świętej Rodziny. Jak gwiazda ocenia opiekę kliniki?

„No dobra Kochani! Wracam do Was z nową dawką energii i doświadczeń ? Odpowiadając na Wasze pytania dotyczące porodu. Nie wierzyłam, że kiedykolwiek powiem, że pobyt w szpitalu może wywoływać uśmiech, a jednak! Całym sercem polecam Wam Szpital im. Świętej Rodziny jako miejsce przywitania nowego członka rodziny! Opieka na najwyższym poziomie, a co najważniejsze cały personel był niezwykle miły i pomocny ? Zatem jeżeli któraś z przyszłym mam jeszcze się waha, który szpital wybrać to ja namawiam na Pokój Narodzin na Madalińskiego 25! ?

https://www.instagram.com/p/BsyuBw-Aysg/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/olgakalicka/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ