Dieta 8-godzinna. Jesz co chcesz i chudniesz!

Czy istnieje cudowna dieta? Większośc osób odpowie, że nie. Ile razy przechodziłaś na dietę przyrzekając sobie, że teraz będziesz jeść same zdrowe rzeczy? Potem patrzyłaś na ulubione potrawy i musiałaś odmawiać sobie różnych przyjemności. A gdyby okazało się, że można jeść to co się chce i chudnąć? Nigdy więcej wyrzekania się tego co kochasz! Jest nowy sposób na odchudzanie – dieta 8 godzinna.

slodycze life4style

„Jest prosta i jest dla każdego” – tak mówi autor diety, David Zinczenko. Wraz z Peterem Moore’em, opisali sposób na efektywne odchudzanie bez konieczności odstawienia smakołyków, które uwielbiasz. Twórca książki „The 8 hour diet” jest założycielem Galvanized Media – globalnej firmy zdrowia i dobrego samopoczucia. Jest również dyrektorem redakcji Men’s Fitness, a także autorem 14 bestsellerów o jedzeniu. Drugi ojciec książki – Peter Moore – jest redaktorem naczelnym Man’s Health.

Według nich nie musisz już liczyć kalorii, które zjadasz. Nie istotne jest co jesz, grunt żebyś jadł. Oczywiście nie zapominajmy, że nasz organizm potrzebuje witamin i minerałów aby prawidłowo funkcjonować, więc nie wyrzucajmy z naszego jadłospisu produktów bogatych w składniki odżywcze. Jednakże, z czystym sumieniem, możemy pozwolić sobie również na „niezdrowe” rzeczy – frytki, pizzę, czekoladę i tak dalej.

Wystarczy, że będziesz przestrzegał jednej prostej zasady. Jeść możesz tylko przez 8 godzin w ciągu dnia. Pozostałe 16 powinieneś przeznaczyć na odpoczynek, relax i regenerację organizmu. Wtedy też, organizm będzie mógł strawić zjedzony przez ciebie pokarm.

Ale nie zapominajmy o sporcie! Ten nie przestaje być ważnym elementem w dziedzinie odchudzania. Aby przyspieszyć proces spalania tkanki tłuszczowej, należy wykonywać ćwiczenia przez chociażby 8 minut dziennie. W ciągu pierwszego tygodnia można stracić nawet 5 kg. Co więcej, dieta nie jest kosztowna, a przede wszystkim efektowna.

Brzmi to tak pięknie, że aż niewiarygodnie? Zapytany o opinię specjalista odpowiada:

– Z pewnością ta dieta może działać. Systematyczne dostarczenie energii w postaci posiłków stanowi efektowny sposób na odchudzanie. ważne by się nie głodzić. Pamiętajmy jednak żeby dietę dostosować do swojego dziennego wydatku energetycznego – mówi Sylwester Koper, trener personalny oraz właściciel firmy fitness Coper Trainers – Ważny jest także posiłek po treningu, nie popełniajmy częstego błędu pt. „tyram na treningu jak wół, jem jak wróbelek”. Nawet jeżeli trening był wykonywany późnym wieczorem.

Koniec z głodówkami od dziś!

 

 ______________                                                  

 

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego


ZOSTAW ODPOWIEDŹ