Decyzja księcia Harry’ego i Meghan Markle zaskoczyła Brytyjczyków. Chodzi o chrzest syna

Decyzja księcia Harry’ego i Meghan Markle zaskoczyła Brytyjczyków. Chodzi o chrzest syna

Chrzest syna Meghan Markle i księcia Harry’ego odbędzie się już w najbliższą sobotę. Jednak okazuje się, że uroczystość będzie miała charakter prywatny, ale to nie wszystko. Nie poznamy rodziców chrzestnych Archiego!

Decyzja księcia Harry’ego i Meghan Markle zaskoczyła Brytyjczyków. Chodzi o chrzest syna

Syn księcia Harry’ego i Meghan Markle przyszedł na świat 6 maja o godzinie 5.26. O narodzinach chłopca poinformował Pałac Buckingham w oficjalnym oświadczeniu. Aktorka chciała mieć poród w warunkach domowych, ale jednak ostatecznie urodziła w szpitalu Portland w Londynie.

Mimo, że Brytyjczycy spodziewali się, że para wcześniej pokaże swoje dziecko, to dopiero dwa dni po porodzie książęca para wraz z synkiem pojawiła się przed kamerami. Meghan Markle zdradziła m.in. jak się czuje w nowej roli.

To magia, to jest naprawdę wspaniałe. Mam przy sobie dwóch najlepszych mężczyzn i jestem bardzo szczęśliwa.  Dziękujemy bardzo za wszystkie życzenia i serdeczność, to wiele znaczy – powiedziała Meghan Markle.

„Minęły jedynie dwa, trzy dni, ale jesteśmy tacy szczęśliwi, mając przy sobie nasze maleństwo i mogąc spędzić z nim ten cenny czas, kiedy dorasta” – dopowiedział książę Harry.

https://www.instagram.com/p/BxNQKGoHdAt/

Chrzest Archiego

Teraz już wszystko jasne! Chrzest odbędzie się w najbliższą sobotę. Okazuje się, że ceremonia będzie miała charakter prywatny, a fotografie będziemy mogli obejrzeć dopiero kilka dni po ceremonii. Poinformowano, że chrzest odbędzie się w prywatnej kaplicy zamku Windsor. To właśnie tam w 2018 roku Meghan Markle i książę Harry wzięli ślub. Jednak Brytyjczyków najbardziej zaskoczyła informacja, że nie poznamy rodziców chrzestnych Archiego!

Wiele osób zwraca uwagę, że Archie jest osobą publiczną, więc Brytyczycy mają prawo wiedzieć, kto podaje go do chrztu.

„Zgodnie z życzeniem rodziców chrzestnych, nie zostanie ujawniona ich tożsamość” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

https://www.instagram.com/p/BxNQ4hhHPSe/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ