Ja Feuerbach - rez. P. Fronczewski. fot. Bartek Warzecha7

Piotr Fronczewski miał atak serca! W jakim jest stanie?

Piotr Fronczewski od dłuższego czasu miał problemy z sercem. Jednak ostatnio z tego powodu trafił do szpitala! Jak teraz czuje się aktor?

Piotr Fronczewski miał atak serca! W jakim teraz jest stanie?

Piotr Fronczewski już od dawna ma problemy z sercem. Aktor przyzwyczaił się już do swoich dolegliwości.

Jestem człowiekiem arytmicznym. Od dłuższego czasu mi to towarzyszy, do tego pojawiły się napadowe migotania przedsionków, ale do wszystkiego można się przyzwyczaić – mówił aktor w rozmowie z  Radiem Zet.

Agresywny atak

Jednak tym razem poczuł się znacznie gorzej. Miał wrażenie, że serce wyskoczy mu z ciała. Wszystko to miało miejsce w kinie. Aktor opuścił salę, ale nie wiedział, co zrobić…

„Byłem zrelaksowany, rozluźniony, poszedłem do kina, kupiłem sobie coca-colę i popcorn. I nagle coś zaczęło się dziać w klatce, ale to było coś innego od tego, do czego byłem przyzwyczajony. Pierwszy atak był agresywny, nie wiedziałem, czy serce wyskoczy mi uszami, nosem, ustami. Opuściłem salę kinową, wsiadłem w samochód i nie wiedziałem, co robić – może pojadę do domu, może wezwę karetkę…” – zastanawiał się Piotr Fronczewski.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=103149636854784&set=a.103149760188105&type=3&theater

Dramatyczna walka

Aktor pojechał samochodem do szpitala najszybciej, jak się dało. Na szczęście lekarze szybko wzięli go w swoje ręce i aktor doszedł do siebie.

„Postanowiłem jechać, jechałem tak, jak się dało – po trawniku, po torach tramwajowych na moją ulubioną Hożą na oddział kardiologiczny. Tam stwierdzono to, co trzeba było stwierdzić. Czekałem na reakcję farmakologiczną, ale nie nastąpiła, więc trzeba było mnie trzepnąć i zastosować kardiowersję – usypiają cię, nie zdążysz mieć snu, budzisz się i wszystko ci normalnie stuka, puka”- wspominał w Radiu Zet.

Aktorowi życzymy dużo zdrowia!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=103149920188089&set=a.103149936854754&type=3&theater

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.flickr.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ