Edyta Górniak: Nie wszystko płynie dziś w zgodzie w moim sercu

Edyta Górniak kilka dni temu obchodziła swoje kolejne urodziny. Z tej okazji artystka zdobyła się na szczere wyznanie na Instagramie. Gwiazda przyznała, że nie wszystko w jej życiu układa się tak, jak by chciała. Jak sobie radzi? 

Edyta Górniak: Nie wszystko płynie dziś w zgodzie w moim sercu

Edyta Górniak kilka dni temu obchodziła 46 urodziny. Artystka cieszy się, że mogła je spędzić wraz z fanami na koncertach urodzinowych. Dziękuje również za wszystkie miłe słowa, prezenty i listy. Napisała również, jak układa się jej w życiu prywatnym. Nie wszystko układa się zgodnie z planem, jednak artystka znalazła sposób, by przetrwać trudne chwile. 

„Nie wszystko płynie dziś w zgodzie z moim sercem, bo życie jak rzeka, samo wybiera nurty. Nie można rzeki zatrzymać, ani jej do czegoś przekonać. Dlatego najbezpieczniej płynąć z jej nurtem. Płynę więc. Jestem głęboko szczęśliwa, że Dzięki Waszej trosce i niezwykłej Miłości, nigdy nie musiałam się bać samotnych Urodzin.♥️? Dziękuję za to… DZIĘKUJĘ WARSZAWA za oba piękne Koncerty Urodzinowe. Za niespodzianki, prezenty, listy, balony, ponad 250 kwiatów❗️♥️♥️ oraz za Najpiękniejsze słowa życzeń urodzinowych, jakie kiedykolwiek czytałam lub usłyszałam …. Przytulam i już tęsknię za Wami ♥️♥️♥️” – wyznała piosenkarka. 

https://www.instagram.com/p/BqV3oaInnYt/

Nadal tyle pytań w głowie

Artystka dużo myśli o życiu. Wciąż ma więcej pytań niż odpowiedzi. Jednak jedno wie na pewno – trzeba kochać życie. Jest tego warte. Gwiazda ciepło myśli również o tych, którzy także zmagają się z codziennością. 

„Koniec świata … Znowu ?? Tak szybko ? No cóż.. Nadal nie mam prawa jazdy. I nadal zapominam płacić rachunki telefoniczne. ??‍♀️ Ludzie Ludzie … (!!) Niby coś starsze, to ciekawsze. Ale może jednak tylko dla archeologów… ? Nadal tyle pytań w głowie. Jedną tylko odpowiedź znalazłam. Miłość do życia jest jedynym sensem tego życia. ♥️ Przytulam wszystkich, których serca śpiewają dziś równie głośno co moje. I Kocham. Bardzo bardzo mocno. ♥️♥️♥️ Dla jednych codzienność jest matematyką, dla innych Cudem. Wierzę w magię, wiec wybieram to drugie. Pięknego dnia dla Nas Wszystkich. ???” – napisała Edyta Górniak. 

https://www.instagram.com/p/Bp33TiRHFcB/

———————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.flickr.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ