Debiut OSSI#tattoobag Sabriny Pilewicz

4 listopada miało miejsce uroczyste otwarcie flagowego butiku niezwykle utalentowanej projektantki – Sabriny Pilewicz. Wydarzenie było połączone z prezentacją modelu torebki z nowej kolekcji „La donna é mobile”. Jest ona wynikiem kontynuacji współpracy z tajwańskim gigantem – HTC, który zajmuje się produkcją urządzeń przenośnych. OSSI#tattoobag odzwierciedla ducha nowoczesności, a jednocześnie kieruje nasze myśli ku słonecznej Sardynii, a dokładnie ku miasteczku OSSI, ponieważ to jemu zawdzięcza swoją nazwę. 

Fot. Maciej Nowak/ materiały prasoweWspółczesna moda zmierza ku personalizacji projektów. Tak jest również w przypadku nanotorebki OSSI, którą wyróżnia możliwość ozdoby tatuażami (znakami, stemplami czy napisami). Jej ambasadorką została Maffashion. OSSI po raz pierwszy została zaprezentowana w białej, minimalistycznej przestrzeni – flagowym butiku Sabriny Pilewicz, który mieści się w Warszawie przy ul. Mikołaja Kopernika 11. Lokal jest niezwykle kobiecy i nowoczesny, podobnie jak torebki projektantki.

OSSI jest ręcznie zmontowana i składa się aż z 76 elementów. Jej zaletą jest trójwymiarowa konstrukcja. Dzięki temu mała torebka może pomieścić wiele kobiecych akcesoriów, także sporych rozmiarów smartfona. Do zaprojektowania kolekcji „La donna é mobile” Sabrinę Pilewicz zainspirowała typowa dla kobiet cecha charakteru – zmienność. W tym przypadku oznacza ona również otwartość na to co nowe oraz innowacyjne. Model OSSI został stworzony z myślą o właścicielkach, które cenią małe, funkcjonale gadżety,  ciekawe wzornictwo, a do tego pragną nadać im unikatowy, osobisty charakter. To sprawia, że każda OSSI #tattoobag jest wyjątkowa.

Kolekcji „La donna é mobile” przewodzi myśl Accessorize your life! Akcesoria, których używamy na co dzień, powinny być piękne, niebanalne i wprawiać posiadaczy w lepszy nastrój. Ważne jest również to, aby podkreślały naszą osobowość i styl. Z OSSI #tattoobag każda kobieta będzie czuła się wyjątkowa i nowoczesna.

Fot. Maciej Nowak/ materiały prasowe

Fot. Maciej Nowak/materiały prasowe

[moduleplant id=”1060″ fwg_projects_id=”317″ mod_showtitle=”0″ ]


_______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.    

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ